Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Ας βάλω και εγώ μερικές φωτογραφιές από το γραφείο μου. :)

Coolermaster Stacker, LG W2600HP 26", LG 1720P 17", Microsoft wireless Keyboard Mouse, Logitech G5 & G11, Speakers Creative T3, Headset Altec Lancing, UPS Turbo X, External Hard Drives Lacie & Icy Box.

Picture004.jpg

Picture019.jpg

Picture015.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε βολεύει το mousepad της coolermaster;

2 Μήνες το είχα και μετα το βαρέθηκα... Εδώ και ενα χρόνο είμαι με το Steelseries QCK+ :T:

To mousepad της Coolermaster το έχω εδώ και 5 μήνες και το εχώ συνηθήσει πλέων, θα έλεγα οτι μου αρέσει, αν και χρειάστηκε προσαρμογή και μερικα πειράματα με το G5 σε απόκριση και βάρος για να προσαρμοστώ.

Link to comment
Share on other sites

2 οθόνες 2 ποντίκια???!!!

Με τις 2 οθόνες έχω μεγαλώσει την επιφάνεια εργασίας και μπορώ να έχω διαφορετικές εφαρμογές να εμφανίζονται στην κάθε οθόνη, όπως να παίζω ένα παιχνίδι στην μέγαλη οθόνη και να έχω τον Mozilla στην μικρή, η με τον Mozilla στην μεγάλη και Sopcast (streaming video) στην μικρή κτλ. κτλ.

Όταν έιμαι ξαπλωμένος και βλέπω καμμιά ταινιά χρεισημοπειώ το ασύρματο το ποντίκι.

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται να υπάρχουν 2 ποντίκια σε μια οθόνη ή 2 πληκτρολόγια σε ταυτόχρονη χρήση???Εκτός αν την μία κλείνεις το pc και βγάζεις το ενσύρματό και βάζεις το ασύρματο και το ξαναανοίγεις.Αλλά αυτό είναι κουραστικό γιατί να το κάνεις αυτό με το pc σε λειτουργεία δεν νομίζω να είναι καλό!

Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται να υπάρχουν 2 ποντίκια σε μια οθόνη ή 2 πληκτρολόγια σε ταυτόχρονη χρήση???Εκτός αν την μία κλείνεις το pc και βγάζεις το ενσύρματό και βάζεις το ασύρματο και το ξαναανοίγεις.Αλλά αυτό είναι κουραστικό γιατί να το κάνεις αυτό με το pc σε λειτουργεία δεν νομίζω να είναι καλό!

Δεν βγάζω τίποτα λειτουργούν και τα 2 πληκτρολόγια και τα δύο ποντίκια ταυτόχρονα.

Είχα το άσυρματο το σετ και όταν έβαλα το ενσύρματο το ποντίκι είδα οτι λειτουργούσαν και τα δυο μαζί το ίδιο εγινε και με το πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Και sorry κιόλας αλλά για να καταλάβω, είναι ένα ποντίκι στην οθόνη αλλά είτε κουνάς το ένα είτε το άλλο κουνιέται στην οθόνη το ίδιο?Και άμα το κουνάς το ένα αριστερά και το άλλο δεξια...:jump:

Link to comment
Share on other sites

Και sorry κιόλας αλλά για να καταλάβω, είναι ένα ποντίκι στην οθόνη αλλά είτε κουνάς το ένα είτε το άλλο κουνιέται στην οθόνη το ίδιο?Και άμα το κουνάς το ένα αριστερά και το άλλο δεξια...:jump:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe: Sorry για το OT αλλα δεν κρατήθηκα..πηγε στο πονηρό το μυαλο μου !

ΟnTopic:Λογικο ειναι να κουνιουνται κ τα 2 ( για τα βελακια μιλαω ) αλλα θα παιζεις ? ( με τα ποντικια ) :p

Link to comment
Share on other sites

Έχεις έναν βελάκι στην οθόνη το οποίο το ελέγχουν και τα δυο ποντίκια ταυτόχρονα, ανάλογα με την ευαισθησία που εχεισ για το κάθε ποντίκι. Θα σου πρότεινα να κανεις μια δοκίμη για να πειστείς.

Για μένα το ασύρματο ποντίκι έχει κυρίως την λειτουργεία ενός ασύρματου τηλεχειρηστίριου play pause next forward αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.