Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


dubber

Recommended Posts

Ευχαριστω :)

To γραφειο απο ΙΚΕΑ και η καρεκλά απο ενα κατάστημα με καρέκλες γραφείου κοντά στην πλατεία Καρέα Ηλιουπολη.

Ελα ρε Angel απο Ηλιουπολη εισαι? Πως και δεν σε εχω πετυχει με την R6?:offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4091]angel_f[/MENTION]

η θηκη για τον δισκο? μαρκα? τιμη?

Raidsonic Icy Box Docking Station 2.5"/3.5" Sata HDD to USB2.0/eSata (IB-110StUS2-B) - Accessories Σκληρών Δίσκων - plaisio.gr

αυτη εδω πρεπει να ειναι η η ολοιδια με usb3..!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Angel απο Ηλιουπολη εισαι? Πως και δεν σε εχω πετυχει με την R6?:offtopic2:

Τα τελευταία χρόνια μένω Εύβοια, Ηλιούπολη μόνο για διακοπές πλέον :D

@angel_f

η θηκη για τον δισκο? μαρκα? τιμη?

Αυτη που έβαλε στο λινκ ο panos44 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Την παράγγειλα...οταν θα ερθει θα σας πω εντυπωσεις και θα ανεβασω photos.

ηρθε σημερα....ενω στο site εχουνε την version 1(μοντελο 2007) μου στειλανε την version 2(μοντελο 2010) στην τιμη της 1. =Δηλαδη 413 GBP =478ευρω ενω τωρα την πηγανε 522GBP=600 ευρω.

www.ergohuman.com

111111lu.jpg

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι απλα αριστες, φοβερο το mesh, και ο synchro μηχανισμος.Επισης παρα πολυ ευκολη στην συναρμολογηση, κουμπωμα τα ροδακια στην βαση , απο μια βιδα τα χερουλια . 2 βιδες η πλατη και ετοιμη.

Photos αυριο.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

σε ευρώπουλα σύνολο με μεταφορικά τα πάντα όλα?

Λιγο πριν την αγορασω τους ρωτησα για μεταφορικα γιατι το checkout στο paypal μου εβγαζε 0 μεταφορικα και λεω 30 κιλα δεμα τζαμπα θα το στειλουνε?Κι ομως η απαντηση που μου δωσανε ειναι η εξης.

Hi Stavros,

Thank you for your e-mail.

The price on our website is the correct price at present so if you purchase

before Thursday this is the price you will pay.

However on 1st September delivery charges will be increased and the new

price for the chair in Zone 5 will be £435GBP.

The normal courier for Ergohuman chairs is DPD Ltd.

Please let me know if I can be of further assistance.

Αυτην την στιγμη η καρεκλα εχει 522GBP μαζι με τα μεταφορικα (435+vat μαλλον) =600 ευρω δηλαδη, ενω εγω την προλαβα 413GBP=478 ευρω μου χρεωθηκε η πιστωτικη.

Παρεα με τα helis μου . 95559251.jpg

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι τοσο ευχαριστημενος που θα εδινα ανετα αλλα 600 ευρω πλεον αν ηθελα και 2η.Εδωσα 180 ευρω στο πρακτικερ για 2 καρεκλες που κρατησανε ουτε 2 χρονια και 150 στο alex pak για μια 3η.=330 ευρω πηγανε στα σκουπιδια.Το φθηνο ειναι και ακριβο οπως λεει η γνωστη παροιμια.

Η καρεκλα ειναι παρα απιστευτα βολικη αλλα αν καθησουνε 2 ατομα με διαφορετικο υψος και κιλα θελει αλλαγες στις ρυθμισεις. αντιθετα με τις κλασικες διευθυντικές που ειναι stantard ρυθμισεις για ολους.Η βαση για το κεφαλι ανεβοκατεβαινει αλλα το ακουμπας μονο σε ελαφρια κλιση προς τα πισω

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολλα τα λεφτά Άρη... Αισθητικά πάντως να πω την αλήθεια δεν μου πολυαρέσει.

Καλές δουλειές πάντως (εν όσο κάθεσαι σε αυτή)!

Αισθητικά ούτε εμενα με αρέσει, αλλά καρέκλα γραφείου ειναι και το θεμα ειναι να ειναι βολική και ξεκούραστη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[MENTION=478]sebastian[/MENTION] Το HDD το εχεις παρει απο ebay ε ? Εχω ιδιο....:p

Στην πανω photo λες ? Οχι απο τον δρομο αλλα Στουρναρη στο Λονδινο...δεν θυμαμαι και πως λέγεται!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.