Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


dubber

Recommended Posts

Άσε που με έπιασε να βάψω το γραφείο κι'ολας, αλλά με τέτοιο καιρό....χλωμό.

Εμένα με έπιασε να βάψω το δωμάτιο.Τι το ήθελα!!! :X: Πήγαινα να κάνω τον ένα τοίχο σε κάτι περίπου στο χρώμα του χαλκού και μου βγήκε μπορντοροδοκοκκινο! lol

Δεν βαριέσαι μ'αρέσει και έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έπιασε να βάψω το δωμάτιο.Τι το ήθελα!!! :X: Πήγαινα να κάνω τον ένα τοίχο σε κάτι περίπου στο χρώμα του χαλκού και μου βγήκε μπορντοροδοκοκκινο! lol

Δεν βαριέσαι μ'αρέσει και έτσι!

Την πάτησα κάπως έτσι το καλοκαίρι, πήγαν να κάνω τριχρωμια αλλά τελικά το τριτο χρώμα είναι υπερβολή/πλεονασμός και πρέπει να περάσω εκείνο σημείο πάλι :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
@hondo1 ποια καρέκλα έχει φίλε μου?

ps ωραίο το όλο σύνολο

thanks man! :dirol:

η καρέκλα είναι απ'τα ικέα..και νομίζω ήταν η μοναδική με ύφασμα και όχι το κλασσικό "ψευτόδερμα" :p

ΙΚΕΑ Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11722]hondo1[/MENTION] 2 απορίες:

α. Γιατί δύο ηχεία σε κάθε πλευρά; για διαφορετική δουλειά το κάθε σετ ή κάτι άλλο;

β. Εκείνη η οθόνη η λένοβο τι είναι; τάμπλετ, οθόνη από λαπτοπ, κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

α. τα yamaha είναι μόνιτορ και τα samsung είναι απ'το mini-hifi - όταν μιξάρεις στα yamaha χρειάζεται να ακούσεις και σε "κανονικά" ηχεία (με φλατ eq) πως θα ακούγεται γενικά και τι διορθώσεις πρέπει να κάνεις ;)

β. είναι usb-powered (displaylink) - είναι μια χαρά για την δουλειά και για serf-άρισμα απλά στα 1080p video έχει ένα ελάχιστο lag :p - το μοντέλο είναι LT1421 (από αμαζόνα 150Ε :fist: )

Έγινε επεξεργασία από hondo1
Link to comment
Share on other sites

thanks man! :dirol:

η καρέκλα είναι απ'τα ικέα..και νομίζω ήταν η μοναδική με ύφασμα και όχι το κλασσικό "ψευτόδερμα" :p

ΙΚΕΑ Ελλάδα

ναι το υφασμα της μου αρεσε πολυ!!

Γιατί με το ψευτοδέρμα που έχω εγω απο ΙΚΕΑ το καλοκαίρι ανάβει ο ποπος

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.