Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


dubber

Recommended Posts

20121130_174117.jpg

να και το νεο μου setup....

2 x 23 Samsung F2380 με panel VA στις ακρες

και στο κεντρο το 27αρι Benq GW2750HM με panel VA.

Αν σε βολεύει. Εμένα προσωπικά όχι.

Ωραίο ως triple αλλά να έχεις 2 αυτά δίπλα στην οθόνη και να χάνει και το ποντίκι πάντα την μετάβαση απο την μία στην άλλη οθόνη είναι θεωρώ κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βολεύει. Εμένα προσωπικά όχι.

Ωραίο ως triple αλλά να έχεις 2 αυτά δίπλα στην οθόνη και να χάνει και το ποντίκι πάντα την μετάβαση απο την μία στην άλλη οθόνη είναι θεωρώ κουραστικό.

Τα έχει έτσι για να διαβάζει..

Link to comment
Share on other sites

Μια από το δικό μου με την τρέχουσα διαρρύθμιση μιας που σήμερα έτυχε να είναι και αρκετά τακτοποιημενο

attachment.php?attachmentid=53618&stc=1&d=1354655279

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

post-3673-1416076861,2818_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επιτέλους μετά από καιρό το γραφειάκι έιναι έτοιμο..έμειναν μερικές λεπτομέρειες ακόμα.. :T:

s1280005.jpg

Πολύ μικρή επιφάνεια για πληκτρολόγιο/ποντίκι.

Το χέρι σου δεν έχει πρόβλημα που είναι στο αέρα όταν δουλεύεις;

βρε τσακαλάκια, όλοι με 2 οθόνες μου είστε.... Δε σας άρεσε η πρώτη ή δουλεύετε με 2 ?

Μην τους ακούς. Μόδα είναι και τίποτα άλλο. Ότι δουλειά κάναμε με μία, κάνουμε με 2, θα κάνουμε και με 3 και με 4. Παλιά βλέπαμε ταινίες, ειδήσεις, διαφημίσεις σε ασπρόμαυρη CRT τηλεόραση. Σήμερα πάλι ταινίες, ειδήσεις, και διαφημίσεις βλέπουμε αλλά σε 42 plasma. Στο μυαλό είναι όλα. Εγώ το λέω καταναλωτισμό, άλλοι το λένε εξέλιξη....

Παρεπιπτόντως, και γω δύο έχω. Την πήρα όταν είχα. Τώρα που δεν έχω, δεν βλέπω το λόγο ύπαρξης της. Και φυσικά δεν βλέπω τον λόγο ύπαρξης μιας 3ης ας πούμε.

Ελάχιστοι είναι αυτοί που πραγματικά έχουν δει διαφορά στην δουλειά τους με 2-3-4 οθόνες. Αλλά αυτοί δεν περίμεναν την μόδα. Τις είχαν απο πριν.

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Με ειρωνεύεστε κ.Snips; :hehe::p

Όχι βρε, σοβαρά ρωτάω.

Στηρίζονται πουθενά τα χέρια σου; Εξαρτάται από πόση ώρα περνάς στο PC βέβαια, αλλά το να "κόβεσαι" στην μέση του βραχίονα ή στον καρπό, από την άκρη του γραφείου, δεν είναι καλό. Σε πολλούς (και σε μένα προσωπικά) παρουσιάζονται λιποματάκια και άλλα πολλά όχι ευχάριστα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.