Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


dubber

Recommended Posts

Πολυ ωραιο!!!

Προτεινω ομως να βαλεις το ενα ηχειο δεξια και το ενα αριστερα της οθονης.... :p

Ευχαριστώ, η αλήθεια πάντως είναι πως δεν τα πολυχρησιμοποιώ οπότε δεν με νοιάζει και το στήσιμό τους. :p

fan contr είναι φίλε μου

αυτό εδώ: http://www.aerocool.com.tw/peripheral/touch2000.htm

Πολύ ωραίο controller, από τιμή όμως τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

με πρόλαβε ο dmarccos :flower:

καλό είναι ( περισσότερο εμφάνιση και σχετική ευκολία το touch του ) αλλά στο obsidian είχα ένα θέμα με το γεγονός ότι δεν κούμπωνε όμορφα στη

θέση του και έπρεπε να δρεμελιάσει λίγο στις άκρες για να μπεί κομψά.

τώρα αν ήταν ελάττωμα δικό του ή του κουτιού δεν έχω άποψη, έτσι κι αλλιώς 10 λεπτά υπόθεση ήταν να σιάξει

Link to comment
Share on other sites

με πρόλαβε ο dmarccos :flower:

καλό είναι ( περισσότερο εμφάνιση και σχετική ευκολία το touch του ) αλλά στο obsidian είχα ένα θέμα με το γεγονός ότι δεν κούμπωνε όμορφα στη

θέση του και έπρεπε να δρεμελιάσει λίγο στις άκρες για να μπεί κομψά.

τώρα αν ήταν ελάττωμα δικό του ή του κουτιού δεν έχω άποψη, έτσι κι αλλιώς 10 λεπτά υπόθεση ήταν να σιάξει

ok guys... ευχαριστώ.:happy: Τώρα που τελείωσα με τις πανελλήνιες, θα κάνω κανένα γενικό upgrade οπότε μάλλον θα μπει στη λίστα.

Link to comment
Share on other sites

έχουμε το ίδιο πληκτρολόγιο :p

Είναι πολύ καλό αλλά το μόνο "μείον" είναι ότι είναι mirror type και θέλει τακτικά καθάρισμα από δαχτυλιές!

Κατά τα άλλα...:T:

τελικα το "εχεις" venom.......ωραιο γραφειο...!

:laughing:Το 'πιασα man!!!Σε ευχαριστώ!:happy:

πολυ ομορφο αλλα κατα τη γνωμη μου θα επρεπε να στησεις τα ηχεια σου κανονικα.το ποντικι σε βολευει που δεν ειναι στο ιδιο επιπεδο με το πληκτρολογιο?

Τι εννοείς κανονικά τα ηχεία?Όσο για το ποντίκι...δεν έχω και άλλη λύση και το έχω συνηθίσει!;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλό αλλά το μόνο "μείον" είναι ότι είναι mirror type και θέλει τακτικά καθάρισμα από δαχτυλιές!

Κατά τα άλλα...:T:

σωστος, όπως επίσης και το ότι αν δεν ειναι αναμμένα τα πλήκτρα δεν φαίνεται απολύτως τίποτα. κατά τα άλλο είμαι και εγώ απόλυτα ευχαριστημένος. :T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τρόπος να τοποθετηθούν αλλού!Σήμερα τα έβαλα στον τοίχο και έτσι είναι ότι καλύτερο μπορεί να γίνει.

Εξάλλου μόνο για gaming τα θέλω και καμιά φορά και για μουσική.Γιατί άμα θέλω να δω ταινία την βλέπω στην τηλεόραση μέσω DVI to HDMI καλωδίου στα 5.1 που έχω και εκει!!!:laughing:

Link to comment
Share on other sites

μουσικη ξεχνα με 5.1....

γτ??Εμενα μου αρεσει πολυ περισσοτερο να ακουω ηχο και απο πισω(απο τα αυτια μου venom), απο οτι να παιζουν απλα τα μπροστα.Γεμιζει το δωματιο με 5.1

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μουσικη ξεχνα με 5.1....

Υπάρχει ρύθμιση για να ακούς σε 5.1 μουσικη αλλά δεν είναι true 5.1!Και αυτό που ήθελα να τονίσω είναι απλά ακούω μουσική από αυτά και ότι δεν σημασία που έχω τα ηχεία για την μουσική!

γτ??Εμενα μου αρεσει πολυ περισσοτερο να ακουω ηχο και απο πισω(απο τα αυτια μου venom), απο οτι να παιζουν απλα τα μπροστα.Γεμιζει το δωματιο με 5.1

Μα και εμένα και αυτό συμβαίνει...κάπως man!Αφού το αριστερό ηχείο δεν μπορώ να το τοποθετήσω κάπου αλλού,τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

καθώς καθάριζα τον υπολογιστή βρήκα παλιές φώτο από το γραφείο μου όπως ήταν πριν από 3 χρόνια....

είπα να τις μοιραστώ μαζί σας

attachmentphp.jpg

εδώ μία μεταγενέστερη μετά από ένα χρόνο περίπου

IMG_0028.jpg

μία σχεδόν πρόσφατη 6 μήνες πριν δεν φαίνεται τόσο καλά το γραφείο αλλά είναι η μόνη που βρήκα...

P1348_19-03-10.jpg

σε λίγο καιρό και οι υπόλοιπες....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.