Jump to content



εκλεισε το demonoid?


darthtony

Recommended Posts

δεν ξέρω αν έχει ξαναειπωθει, αλλά το demonoid είναι down εδώ και μερικές μέρες λόγω προβλημάτων με την CRIA! ή θα αλλάξουν σέρβερ ή το κλείνουν το μαγαζί.καμιά φορά, ο τράκερ δουλεύει :-(

Link to comment
Share on other sites

Εχει ειπωθει και αυτο..;)

Oι Moderators έχουν το αναφαίρετο δικαίωμα να απαγορεύσουv την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή "πειρατικού" software καθώς και των links που οδηγούν σε αυτά ή σε web sites με ανάλογο περιεχόμενο καθώς και θεμάτων που σχετίζονται με προσκλήσεις σε torrent sites. Επιπροσθέτως απαγορεύεται ρητά η η δημοσίευση υλικού, που προσβάλει τις υπηρεσίες του TheLab.gr και τα μέλη του, είναι αναληθές ή δυσφημιστικό, ανακριβές, απειλητικό, καταχρηστικό, πρόστυχο, άσεμνο, προσβλητικό, ρατσιστικό ή αντίθετο με την ελληνική νομοθεσία.

Επικοινωνία - Όροι Πρόσβασης και Χρήσης

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν ειναι παράνομο να κατεβαζεις κατι, αλλα ειναι παρανομο να το πουλάς για εμπορικη χρηση. Αλλιως, αν ο αλλος μου το προσφερει, γιατι να μην το παρω ?;?

comfuzed

Link to comment
Share on other sites

Σκεψου ομως, περπατας στον δρομο και σου λεει ενας τυπος "Ε φιλε, θες μια Harley ; Σου χαριζω μια". Γιατι να πεις οχι. Καπως ετσι το σκεφτομαι. Ναι ασχετο ειναι με το θεμα αλλα ειμαστε στο off topic :p

Τελικα τι εγινε με το Demonoid ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas [Χθες, στις 23:36]

Σκεψου ομως, περπατας στον δρομο και σου λεει ενας τυπος "Ε φιλε, θες μια Harley ; Σου χαριζω μια". Γιατι να πεις οχι. Καπως ετσι το σκεφτομαι. Ναι ασχετο ειναι με το θεμα αλλα ειμαστε στο off topic :p

Τελικα τι εγινε με το Demonoid ;

Ετσι όπως το περιγράφεις είναι παράνομο ! Αν γίνει όμως μεταβίβαση της κυριότητας είσαι έτοιμος να γίνεις ο king of the roads !! :p

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση δεν έχουν .

Στο ένα ανταλλάσσεις αρχεία, ενώ στο άλλο σου χαρίζει κάποιος κάτι πολύ ακριβό, χωρίς να γνωρίζεις τι ανταλλάσσεις .

Μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε : )

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά ξεφύγατε πάλι.

Ναι το Demonoid έκλεισε προς το παρόν. Κάποια στιγμή θα σηκωθεί πάλι. Μέχρι τότε υπάρχουν άπειρα sites αντίστοιχου περιεχομένου, νόμιμου ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

μου προκαλει εντυπωση ,νομιζω οτι οταν ειχε κλεισει ηταν αποτελεσμα πιεσεων για μυνησεις, και στο come back, μονο για οτι δεν ειχε χρονο ο παλιος admin.. ρε μπας και το ξανασηκωσε η RIAA ?:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.