Jump to content



Θα φάμε τίποτα;


DJD

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LevelOne

Πωπω εικόνα που μου έφερες τώρα στο μυαλο...

Φαντάζεσαι ολους τους πειναλέους σε κυριλέ ρεστοράν, να μας φέρνουν την Dom Perignon και να ξεπλένουμε τα δόντια μας :hehe: Και το ρέψιμο in-your-face για πουρμπουάρ.. :p

LOL πολυ blues brothers βλεπεις ρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από GoMaR

Σαββατο δε μπορω εγω......

edit : δε γινεται δουλεια ετσι..καντε poll με τις 3 μερες...ΠΣΚ και ας λεει ο καθενας ποτε μπορει...:p

ε νταξ,σιγά..ένας λιγότερος :p

Link to comment
Share on other sites

Οχι Κυριακη ρε παιδια, εχομεν και live... Σαββατο πρεπει να ναι πιο κυριλε. Επισης, LevelOne, δεν θα δεχτω να μου πεις οτι εχεις οτιδηποτε λιγοτερο απο Epson 600ρη. (στη χειροτερη των περιπτωσεων :D:p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv

Οχι Κυριακη ρε παιδια, εχομεν και live... Σαββατο πρεπει να ναι πιο κυριλε. Επισης, LevelOne, δεν θα δεχτω να μου πεις οτι εχεις οτιδηποτε λιγοτερο απο Epson 600ρη. (στη χειροτερη των περιπτωσεων :D:p)

Μού μαθε κι η τσουτσού από προτζέκτορες.

ΟΥΡΤ ΡΕ.

Έι Βι άντικτ και καλά. . .

Κανονίστε και βλέπομεν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

Ευτυχώς η μάζοξη θα είναι hi-φάει και όχι hi-fi :p:p

’ντε μην κατεβάσω τους Mark Levinson 33Η και τα Magnepan MG20 απο το σπίτι....:mad:

Φερε, και ασε τους αλλους να τρωνε :hehe: Nα φερω Klipsch + Accuphase? :D

Link to comment
Share on other sites

εαν ειναι για παραγγελια απο πιτσα φαν να κανονισουμε απο πριν τιποτα απο take away της πουχει και 50% εκπτωση (αλλα θελει νωρις ειδοποιηση)

btw:οσοι ποσταρετε δω βλεπω ειστε με 1000ποστς+++ εμεις οι "μικροι" ειμαστε δεκτοι?:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.