Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Ποια είναι η καλύτερη ψύξτρα για 8800gt που μπορώ να βρω εύκολα σχετικά στην ελληνική αγορά? Είχα σταμπάρει την thermalright hr-033 gt αλλά δε βλέπω να την έχει κανείς εκτός hac-shop όπου μάλλον έχει εξαντληθει και εκεί. Άλλες καλές (και ίσως δοκιμασμένες) προτάσεις?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα περίεργο πρόβλημα με την κάρτα..

Στο M3 Challenge, με τον πυρήνα 650 (shader linked) και memory default, μετά από κανά 10λεπτο παιξίματος σβήνει η οθόνη και παγώνει ο Η/Υ. Πρέπει να γίνει reset από το κουμπί του κουτιού.

Με πυρήνα 700, shader 1700 και μνήμες 1000 (στα ρολόγια της overclocked Zotac δηλαδή) τρέχω για ώρες Flight Sim X & CoD4 (όλα full), με τη θερμοκρασία να μην ξεπερνά τους 48 βαθμούς..

Τι μπορεί να φταίει?:turn:

EDIT: Τελικά γίνεται μόνο στο online.. Στο single player είναι βράχος.. WTF

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το γιατί και εμένα σε πολλά παιχνίδια το σύστημα κολλάει, μαυρίζει η οθόνη και μόνο με reset ακούει.. στην αρχή νόμιζα πως είναι το τροφοδοτικό, το άλλαξα αλλά εχθές πάλι τα ίδια.. εν τω μεταξύ δεν μπορώ να δω και τις θερμοκρασίες γιατί μαυρίζουν όλα αλλά δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.