Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

σιγα ρε hayabusaς με τους χρονους μου..χωρις καμμια βοηθεια απλως εσκιζα τον Ακη:hehe:

Μεχρι βεβαια που εμφανιζοταν ο cptkoulis και ο bluechris με την G25...ας την ειχα και θα σας ελεγα εγω..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

αν δεν ειχε προβλημα η δικια μου δε θα χρειαζομουν αλλη τιμονιερα.

Απλως οταν παταω το αυτακι για κατεβασμα ταχυτητας απο 5η που ειμαι μπορει να παει 2α και μετα καταλαβαινεις......κωλο και βολτα στα χωραφια :D

γιαυτο αν ειναι να παιρνα τιμονιερα , σιγουρα θα ηταν η G25 και για μελλοντικη χρηση και για το αμπραγιαζ και για ολα..

Link to comment
Share on other sites

χτες το περασα παλι και μπορω να πω οτι σκουριασα λιγο :p εκει πουκανα 2:17:100 με τα παντα οφφ τωρα κανω 2:18:100 :fist: για 2:17:100 πρεπει να τα ενεργοποιησω ολα... τεσπα. προπονησουλα θελει..... παιζω με logitech rumblepad 2:nerd:

Link to comment
Share on other sites

πο... 2:13???? τι λες μορε.... που στο διαολο χανω 4 δευτερα?? με τιμονιερα ή με παντ παιζεις?

το στινεις καθολου ή χυμα οπως τοχει? (δε θυμαμαι κιολα..εχει να το στισεις?) το ντεποζιτο παιζει ρολο ποσο γεματο ειναι ή ειναι το αμαξι πολυ βαρυ για να παιξει ρολο?(καλα και να παιζει δε χανω 4 δευτερα απο κει. ετσι ρωταω μηπως κερδισω κατι τις)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, σημερα παιξαμε απλα για ξεσκουριασουμε λιγο...

Απο αυριο θα το γραφουμε και εδω...Οποιος θελει ας ποσταρει και MSN για να συννενοουμαστε πιο ανετα..

Κατα τα αλλα οι δολιοφθορες του Τολη πετυχαν απο ενα σημειο και μετα και με εβγαλε εκτος δρομου...:D

ΟΙ υπολοιποι τωρα πρεπει να τελειωνουν (εγω βγηκα νωριτερα γιατι εφαγα disqualify στον πορ-τελευταιο γύρο :p )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.