Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

θυμαμαι στο age of empires 2 το αριστερο μου χερι ηταν σε κατασταση πανικου......αχαχχαχα

δε ξερω και εγω ποσοι συνδιασμοι ηταν....αχαχχα.

αλλα βγαινουμε εκτος θεματος...Ωραιο το bmw...αλλα βαρετο μονο με μια πιστα :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

πλακα πλακα δεν θα ηταν ασχημα να παιζαμε κανενα ΑΟΕ. το μονο προβλημα ειναι οτι στα vista μου( δεν ξερω μηπως ισχυει γενικα) δεν παιζει...παντως οταν το επαιζα με τις ωρες στα ΧΡ ( ειχα κλεισει 12ωρο :D) δεν ειχα κανενα προβλημα με πληκτρα κλπ...!

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Αν ψαχνεστε για online gaming ο "κοσμος του Warcraft" ειναι ακομα εδω και σας περιμενει

Προσεκτικα ομως,μην καειτε!

Υ.Γ. ουδεμια ευθυνη φερω αν τελικα μπειτε και κολλησετε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!Κολλησα και εγω με το παιχνιδι(αφου δεν μπορω να την αγορασω θα την καψω στον υπολογιστη!)....Μου κολλαει πολυ στα online!Χρειαζονται ρυθμισεις??Εχω 4νετ 24/512 με Siemens CL-110...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από christosjr1

Χρειαζονται ρυθμισεις??

εγώ δεν εκανα καμια ρυθμιση και νομιζω ουτε και τα αλλα παιδια που παιζαμε μεσω νετ εκαναν κατι. μαλλον ειναι θεμα συνδεσης (οχι απαραιτητα της δικης σου)

Link to comment
Share on other sites

Rε παιδια, και εγω που προσπαθω να το κατεβασω δεν κατεβαινει ολοκληρο και οταν παω να το ξεzipαρω λεει οτι εχει προβλημα. Τι εγινε????? Που μπορω να το βρω? Τοrrent φανταζομαι.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Waveside

Rε παιδια, και εγω που προσπαθω να το κατεβασω δεν κατεβαινει ολοκληρο και οταν παω να το ξεzipαρω λεει οτι εχει προβλημα. Τι εγινε????? Που μπορω να το βρω? Τοrrent φανταζομαι.....

εντυπωση μου κανει...εγω απο το επισημο site το κατεβασα και δεν ειχα κανενα προβλημα. ψαξτο και απο πουθενα αλλου( οχι απαραιτητα τορρεντς). δωρεαν ειναι οποτε ολο και καπου αλλου θα το βρεις να βοσκει στο νετ

PS : Ρε παιδια καναν αγωνα θα κανουμε;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Φτιάχνω ένα server για να παίξω (βασικά δοκιμάσω) online, αλλά δεν καταφέρνουμε να μπούμε..

Σε αυτόν βγάζει ότι μπορεί να μπει μόνο στο Practice (ενώ είμαι εκεί).

Όταν φτιάχνει αυτός, βάζω τον κωδικό και πατάω το βελάκι αλλά δε γίνεται τίποτα..

Any ideas? Μπορεί να φτιάξει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

αντε, μιας και το ξεθαψατε θα το ξανακατεβασω...:D

δεν ξερω ποτε θα μπορω αλλά anyway...

Οταν παιζαμε εμεις συνηθως τον server τον σηκωνε ο GoMaR...θα τον ψησω να μπει και αυτος...Μονο για τον σερβερ δηλαδη γιατι αμα τρεξει κιολας δεν θα εχει νοημα το παιχνιδι...:D

Link to comment
Share on other sites

hahahah

παιδια αυτη την εβδομαδα ειμαι πολυ πιεσμενος..

απο βδομαδα ισως καταφερω.Και εκτος αυτου ειχα στησει την τιμονιερα παλι για το bmw αλλα μετα απο 2 μερες την ελυσα παλι..

Το παιχνιδι unistall δεν εχει γινει :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδες και εγω μεσα! Το παιχνιδακι εινια κορυφαιο! Τωρα το ανακλαυψα και απο χτες εχω λιωσει!

Δεν κανουμε κανενα τοπικ με ενα πρωταθληματακι με ωρες διεξαγωγης αγωνων!!!!

Να κανουμε και ενα τοπικ με time trials με φωτογραφιες μας απο τουε χρονους που καναμε!

Link to comment
Share on other sites

hahahah

παιδια αυτη την εβδομαδα ειμαι πολυ πιεσμενος..

απο βδομαδα ισως καταφερω.Και εκτος αυτου ειχα στησει την τιμονιερα παλι για το bmw αλλα μετα απο 2 μερες την ελυσα παλι..

Το παιχνιδι unistall δεν εχει γινει :D

την τιμονιερα μην την ξαναστησεις για να εχει και λιγο ενδιαφερον...:p

@sebastian: ολα εδω τα γραφαμε τοτε, ας συνεχισουμε ετσι για να αποφυγουμε και το flooding στο forum ;):)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.