Jump to content




greekfragma

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από cptkoulis

Χρειαζομαι πολυ προπονηση

τι χρονο εκανες;;

Αρχική απάντηση από GoMaR

Κατι πρεπει να κανω με την τιμονιερα.....Εκει που κατεβαζω ξαφνικα μου μπαινει 1η και γλυστραει το αμαξι :(

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!. Επιασαν τα voodoo :jump: :jump: :jump::D

Link to comment
Share on other sites

2.20.ΧΧΧ με τιμονι και ολα τα ηλεκτρονικα on(δεν εχω πανω απο 2 ωρες σε αυτη την πιστα βεβαια)

Μετα απο τοσες χιλιαδες χιλιομετρα που εχω στους δρομους, με τον ελικα στο τιμονι,ο χρονος αυτος ειναι απλα απαραδεκτος :TD:

Link to comment
Share on other sites

για να δωσουμε μια σούμα (οπως ελεγε και ενας μαθηματικος μου) για χτες, με δυο λογια ειχαμε ενα καρο προβληματα. δεν τολμαω ουτε καν να σκεφτω τι θα γινοταν αν ειχαμε μπει παραπανω ατομα. και να σκεφτειτε οτι δεν ειχαν συμπληρωθει ολες οι θεσεις αλλα ημαστε 4 αντι για 6.

PS: Βελτιωσα κι'αλλο το προσωπικο μου ρεκορ: 2.23.566 !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Εγώ δεν είδα κανα πρόβλημα.

Δεν ξέρω ο Gomar τι άποψη έχει για αυτό.

ουτε ο gomar ειχε οταν σηκωσες εσυ. ομως οτσν προσπαθουσαμε να μπουμε στην αρχη δεν θυμασαι τι εγινε;

επισης για καποιο λογο την ωρα του αγωνα εμενα μου εγραψε "lost connection with the host" και με πεταξε εξω. στην αρχη φανταστηκα οτι κατι εγινε με την συνδεση σου και μας πεταξε ολους. αργοτερα ομως μου ειπε ο gomar οτι εσεις συνεχισατε κανονικα :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107

Ποίος είναι μέσα για LFS?

για το συγκεκριμενο ειμαι εντελως εξω γιατι ποτε μα ποτε δεν τα πηγαμε καλα. για οτιδηποτε αλλο εγω ειμαι μεσα...

PS: Τι θα λεγαμε να αλλαζαμε ειδος παιχνιδιου και απο τα ραλυ να το γυρισουμε σε strategy και να παμε να καουμε με κανενα World in Conflict για παραδειγμα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22

Γιατί έχει τόσες "λειτουργείες" (κουμπιά) που πρέπει να πατήσεις σε ένα strategy που θέλω κανά χρόνο να τα μάθω, και από την άλλη δεν τα συμπαθώ και πολύ να σου πω την αλήθεια..:p

σιγα ωρε. δεν χρειαζεται να τα μαθεις απ'εξω. μετα απο λιγο εμπειρικα τα πατας....:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.