Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

βρε αδερφέ εχω μια απορία.

Πήρες το range rover για να έχεις ένα tzip.

την ζάντα των 80" τι την θές?:hm::hm:

Ας έπαιρνες κανένα S3/S5

τις ειχε πανω απο τη MEKO που το πηραμε, εχουμε παραγγειλει αλλες μικροτερες.........

Link to comment
Share on other sites

Παντος αμα ειχα 120 χιλιαρικα ποτε μα ποτε δεν θα επαιρνα 4Χ4

Κανα 350z ισως και θα εχωνα επανω 2*28αρες τουρμπινες..θα περναγα και ενα bodykit απο veilside με lambo-doors και θα ειμουν αρχοντας...

Πισωκουνα και καμμενα λαστιχα..teloC

Link to comment
Share on other sites

και που θα εβαζες 2 παιδια και μια γυναικα, στα οπισθια σου εεεεεεεε λολ:tongue:

Μη σε απογοητεύσω όμως που το πατάει ακόμα κι ένα γκολφάκι τζι-τι-άι...

Και μη μου πεις ότι το συγκεκριμένο Range Rover μπορεί να βγει και εκτός δρόμου με τις ζάντες που έχει πάνω / btw this means off-road:

(Μετά φταίω που τσαντίζομαι με τη νοοτροπία του Έλληνα σήμερα που γουστάρει τα τζιπ για να βλέπει τους άλλους "αφ' υψηλού")

Link to comment
Share on other sites

Παντος αμα ειχα 120 χιλιαρικα ποτε μα ποτε δεν θα επαιρνα 4Χ4

Κανα 350z ισως και θα εχωνα επανω 2*28αρες τουρμπινες..θα περναγα και ενα bodykit απο veilside με lambo-doors και θα ειμουν αρχοντας...

Πισωκουνα και καμμενα λαστιχα..teloC

Και θα ειχες αμαξι?

Οσο για το μολυβι που εχει πανω η ζαντα, μιλαμε αυτη η ζαντα πρεπει να ειναι τελειως εκτος απο ζυγισμα. Δεν ειναι και οτι καλυτερο να εχει πολλα μολυβια επανω. Αν δεν εχει και κανενα ειναι το καλυτερο, γιατι σημαινει οτι το ζαντολαστιχο εχει το τελειο ζυγισμα σε όλη τη διαμετρο του.

Link to comment
Share on other sites

Μη σε απογοητεύσω όμως που το πατάει ακόμα κι ένα γκολφάκι τζι-τι-άι...

Και μη μου πεις ότι το συγκεκριμένο Range Rover μπορεί να βγει και εκτός δρόμου με τις ζάντες που έχει πάνω / btw this means off-road:

(Μετά φταίω που τσαντίζομαι με τη νοοτροπία του Έλληνα σήμερα που γουστάρει τα τζιπ για να βλέπει τους άλλους "αφ' υψηλού")

καγκουριαρη

Link to comment
Share on other sites

και που θα εβαζες 2 παιδια και μια γυναικα, στα οπισθια σου εεεεεεεε λολ:tongue:

Ποιος σου ειπε οτι θα εβαζα γυναικα και παιδια μεσα ?:hehe: Αντε τον γιο μου για καμια βολτα...να κλασει πανω του

Με το 350z που σου ειπα παραπανω θα μου εβγαινε κοντα στα 80-85 χιλιαρικα...τα υπολοιπα τα επερνα ενα 4πορτο αμαξακι για την γυναικα...:hehe:και θα ειχα το κεφαλι μου ισυχο..;)

Κανονας: ΠΟΤΕ μην εμπιστευεσαι το αμαξι σου σε γυναικα...:hehe:

Και θα ειχες αμαξι?

Οσο για το μολυβι που εχει πανω η ζαντα, μιλαμε αυτη η ζαντα πρεπει να ειναι τελειως εκτος απο ζυγισμα. Δεν ειναι και οτι καλυτερο να εχει πολλα μολυβια επανω. Αν δεν εχει και κανενα ειναι το καλυτερο, γιατι σημαινει οτι το ζαντολαστιχο εχει το τελειο ζυγισμα σε όλη τη διαμετρο του.

Φιλε μου τι λες εδω ? δεν εκανες μαλλον σωστο quote

Ο ήχος ενος υπερσυμπιεσμένου αμερικάνικου V8 είναι κάθε άλλο παρά καγκούρικος...

LevelOne +1...σκεψου πως ακουγοταν η Mustang GT500(aka Eleanor σε πολους) στο Gone in 60 seconds...

Link to comment
Share on other sites

Καγκουριά το Scout SSII?

Έχει ένας φίλος και το κυκλοφοράει εδώ στην Αθήνα (ένα από τα περίπου 20 που κυκλοφορούν, απ' ό,τι ξέρω). Πήγε να πατήσει μια γιαγιούλα μια φορά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα quote εκανα. Στο 350Ζ με το Veilside αναφερομουν. Εννοω οτι θα εριχνες ενα καραβι λεφτα και σωστο αυτοκινητο δεν θα ειχες (κατα τη γνωμη μου)

Ωπα βρε φιλε...και τι δηλαδη προτεινεις εσυ για αυτοκινητο μεχρι 120 Χιλιαρικα...?

Εγω παιρνω 2 αυτοκινητα...μπορει και παραπανω..(αν παρω τον ερωτα silvia s15 :drool:)

Φυσικα εχουμε (λογικα) μεγαλη διαφορα ηλικιας...και διαφορετικο τροπο σκεψης στην επιλογη ενος αυτοκινητου..αλλα ομολογω πως θελω να ακουσω την γνωμη σου...

Το εχεις 120χιλιαρικα να παρεις αμαξι/α...τι θα επερνες ? και μην σκευτεις οικογενεια κτλπ..σκεψου καθαρα την παρτι σου..

Υ.Γ: Θα αλλαζα ολο το αμαξι...την ζαντα θα αφηνα μαμα ? :whip:

Δεν σου αρεσει τωρα αυτο το αμαξι ?

http://www.veilside.com/veilsideusa/aero/nissan/350Zv3.htm

με αλλη ζαντα και αλλο χρωμα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.