Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Εχεις δοκιμασει καποιο φυσικο καλο pre-workout πρωτα ομως για να τα συγκρινεις?

Εγω απο δικη μου εμπειρια προτεινω μια μπανανα η μια χοντρουστικη φετα ψωμι ολικης πολυσπορο με μελι η και ενα χημο πορτοκαλιου(φυσικο εννοειτε).Σε ολα μαζι με ενα σκουπ whey (εκτος του χημου)

Δοκιμαστε και πειτε μου.

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Να ειμαι ειλικρινεις οχι. Πηγα σε αυτο συστημενος. Πριν απλα επαιρνα μια whey μετα το Session. Δεν μπορω να κανω κανενα ειδους γυμναστικη αν εχω 1-1μιση ωρα πριν. Αυτο ειναι ζουμι και σε 30-40 λεπτα πριν το workout το εχω απορροφησει.

ΥΓ Ασε που δεν μου αρεσει η μπανανα...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

pre ? μπανανα pre? Φραπεδια σκετη, καφείνη εχουν τα pre και παιζει ρολο το πλασίμπο η μπανανα εχει ινες ειναι δυσπεπτη ουτως η αλλως.

Μετα για after πινεις ολοκληρο γαλα με 2-3 μπανανες αν εισαι hardcore και καις πολλες θερμιδες στην προπονηση.

Link to comment
Share on other sites

Οντως ειναι λιγο πιο πιο αργη στην πεψη αλλα ειναι απο τους καλυτερους και πιο υγιεινους υδατανθρακες που μπορεις να παρεις.

Η φραπεδια ειναι οπως ειπες καφεινη και οντως βοηθαει αλλα χρειαζεσαι και πρωτεινη σε αυτο το γευμα.

Στην περιπτωση της φραπεδιας μονο στα μισα του workout εχεις λιωσει,θα χρειαστεις και intra workout γευμα.

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Είστε θεοί και οι 2 σας (Γιάγκος Νάρτα) αλλά όντως μια φορά μου έχει τύχει και εμένα, και ήμουν ΝΤΑΦΑΚ.

Ναι παραμερίζεις κλπ, τα δέχομαι όλα γέροντα, απλά είναι λίγο τραβηγμένο!

Και εικάζω δεδομένου πως δεν είναι και κάτι σύνηθες σε κοπέλες που δεν παίρνουν ότι βρουν πως είναι κάποια παρενέργεια της φάσης.

Νομίζω ότι ήταν τυχαίο γεγονός.

Ίσως αν ψαχνόσουν για το σωστό γκομενάκι που θα σου ταίριαζε.....

379702_526400567405310_850544905_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Daytime Dreamer για να σπαμαρεις οτι θα πεθανεις απο την προπονηση πρωτος εισαι,

για να γραφεις καποια πληροφορια δεν το βλεπω , φοβασαι μην σου παρουν το μυστικο και γινουνε ολοι τουμπανο σαν και σενα ? :p

Link to comment
Share on other sites

Elliot Hulse φοβερος ο τυπος,πολυ μορφωμένος και λεει πολύ σωστα πράγματα,οσοι δεν τον παρακολουθειτε δεν ξερετε τι χανετε.:worship:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FcVpMScBZWM]Movement That Trains Your Brain - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Daytime Dreamer για να σπαμαρεις οτι θα πεθανεις απο την προπονηση πρωτος εισαι,

για να γραφεις καποια πληροφορια δεν το βλεπω , φοβασαι μην σου παρουν το μυστικο και γινουνε ολοι τουμπανο σαν και σενα ? :p

Δεν είμαι τούμπανος σε καμία περίπτωση. 1.88 93 κιλά είμαι τώρα και αρχίζω δίαιτα από αύριο με σκοπό να χάσω 3-4 κιλά σε διάστημα 2μιση μηνών.

Θα ποστάρω αύριο το προγραμμά μου αλλά ότι δουλεύει για κάποιον δεν σημαίνει ότι δουλεύει το ίδιο καλά απαραίτητα για κάποιον τρίτο.

BTW, this thread is worthless without pics!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Dreamer,καλυτερα ομως να λεμε και λιγα στοιχεια για εμας,για να δουμε τι ψαρια πιανουμε...:p

18 χρονων

1.80cm

75 κιλα

Οπου νανε κλεινω 2 χρονια καλισθενικης(bodyweight) γυμναστικης μονο.

Πολυ προχειρη:Front Lever

993535_387594574684868_1385676566_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι τούμπανος σε καμία περίπτωση. 1.88 93 κιλά είμαι τώρα και αρχίζω δίαιτα από αύριο με σκοπό να χάσω 3-4 κιλά σε διάστημα 2μιση μηνών.

Θα ποστάρω αύριο το προγραμμά μου αλλά ότι δουλεύει για κάποιον δεν σημαίνει ότι δουλεύει το ίδιο καλά απαραίτητα για κάποιον τρίτο.

BTW, this thread is worthless without pics!

Ωραιος , περιμενω να γραψεις γιατι θελω να αλλαξω προγραμμα (μην αγχωνεσαι το ξερω οτι πρεπω να δοκιμασω ενα προγραμμα, για να δω αμα δουλευει πανω μου).

Link to comment
Share on other sites

Ο τυπος φαινεται να εχει καταναλωσει πολυ χημεια και φαινεται ακομα και απο την αναπνοη του που μιλοντας και μονο λαχανιαζει...jeez.

Τουλαχιστον εχει τα @@ και βγηκε και ειπε τι εχει παρει αναλυτικα σε αντιθεση με κατι αλλους που ειναι τερατα και το παιζουν drug free.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=s4gGfEEC-X4]Steroids 1 Year Transformation - YouTube[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=DWvu-yE1TwU[/ame]

Link to comment
Share on other sites

O τυπος ειναι μ@λ@κ@ς

Καταρχιν μιλαει για δοσεις, χωρις να αναφερει εστερες. 1500mg/week Test. Τί test? Ενανθικη, προπριονικη (πιθανοτερο γιατι μιλαει για eod δοσεις), base?

Plus δεν παιζει να φτασει 40 ετων. Εχει επιβαρυνει τοσο πολυ τον οργανισμο (you know what you are doing. you know shit asswipe!) που θα του βγαλει απειρα προβληματα στα επομενα χρονια.

Asshole.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.