Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Οχι δεν ειναι το ιδιο με τις ελξεις.

Αλλα θα ήθελα να προσπαθήσετε να κάνετε (ελξεις) με keeping οπως φαίνεται και στο βιντεο.

Ειδικα συνεχόμενα μεχρι να το μάθεις είναι ζόρι και θελει πολλες προπονήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ενάμιση χρόνο αποχής. Μετά από ένα χρόνο χωρίς τσιγάρο και με 15κιλα παραπάνω μόλις ξεκίνησα τη πρώτη μου προπόνηση σε νέο γυμναστήριο. Έχει και ωραίες παρουσίες :-D

Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πιο σημαντικό πράγμα στη γυμναστική είναι οι διατάσεις μετά τη προπόνηση. Πέραν της γυναίκας που μου κάνει personal έχω έναν πολύ καλό βοηθό post-4643-1416078137,1459_thumb.jpg

Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑβαδιστα φαση σημερα

Ζεσταμα για καρπους, μεση, ωμους και προσαγωγους

Ζεσταμα με 4 γυρους απο 5 pushups, 5 wall ball shot με 6kgs μπαλιτσα, 5 situps, 5 ραχαιους

Κυριως workout:

500m row

-1 min rest-

(x4)

Μετά, για 10 λεπτα, μεσα σε καθε λεπτό 3 επαναληψεις squat clean στα 70Kgs.

After party, snatch squat 2 χ 3 σετ στα 20 /30/40/50/60/65kgs.

:banging:

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε πριν λίγο μια προσφορά κι επειδή ψιλοκολλάει με το θρεντ κι ίσως γνωρίζετε.. γίνεται το παρακάτω προϊόν, να κάνει σωστά και με αξιόπιστο τρόπο, όσα λέει; :o

Εννοώ γίνεται μια απλή ζυγαριά να κάνει μέτρηση σωματικού λίπους, υπολογισμό νερού κ μυών;;; Διάβασα λίγο το manual του και λέει για λίγο ρεύμα που περνά ανεπαίσθητα στο σώμα κ κάνει τη μέτρηση... ισχύει;; Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο;

RrLlHln.png

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε πριν λίγο μια προσφορά κι επειδή ψιλοκολλάει με το θρεντ κι ίσως γνωρίζετε.. γίνεται το παρακάτω προϊόν, να κάνει σωστά και με αξιόπιστο τρόπο, όσα λέει; :o

Εννοώ γίνεται μια απλή ζυγαριά να κάνει μέτρηση σωματικού λίπους, υπολογισμό νερού κ μυών;;; Διάβασα λίγο το manual του και λέει για λίγο ρεύμα που περνά ανεπαίσθητα στο σώμα κ κάνει τη μέτρηση... ισχύει;; Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο;

Έτσι δουλεύουν οι λιπομετρητές. Τώρα, πόσο αξιόπιστη είναι η συγκεκριμένη, δεν το γνωρίζω.

Οι παραδοσιακοί λιπομετρητές, είναι περισσότερο για τοπική μέτρηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την ίδια αντίσταση. Επίσης άλλοι έχουν λίπος στο θώρακα και στην πλάτη με αδύνατα πόδια και άλλοι τύπου αρκούδας κώλο μπούτια.

Το καλύτερο είναι ζύγισμα σε νερό και το αμέσως επόμενο είναι δερματοπτυχόμετρο.

Αγοράζεις ένα με 2 - 3 € βρίσκεις αν έχει απόκλιση η ζυγαριά και μετά μπορείς να ελέγχεις τις μεταβολές σου από την ζυγαριά μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.