Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Σε τι κιλα τα DL ? Πρεπει να βελαξατε με τετοιο wod ε? :hehe:

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

τα κιλα δυστυχως ηταν λιγα γιατι τα πηρανε ολα τα (καλα) στο καινουργιο gym που άνοιξε και θα φερουν αλλα σε μας σε λιγο καιρο.

τελος πάντων τα DL ηταν 24kg 2x12kg kettlebell

100% συμφωνω με αυτα που ειπατε παραπανω περι τεχνικης των DL γιατί αλλιώς θα καταστραφει η μεση..

Link to comment
Share on other sites

επίσημα τραυματίας μαμώ τις οπισθολέμιες :-O

Καλα να παθεις! :tongue: (καλη αναρωση και μην το βιασεις ειναι δυσακολος συνδεσμος)

Κατι τετοιες @@ κανουν οι περισσοτεροι και μετα ψαχνουν να βρουνε γιατι οι συνδεσμοι τους ειναι σαν μητρα καπελο!

Στρατιωτικες αλλη φορα, push press style

Link to comment
Share on other sites

Έλξεις ή πιέσεις;

πιέσεις επειδή μου ρθε η όρεξη να κλείσω τη λαβή,:suicide2: το γιατί τώρα ειναι αλλη ιστορια

γενικά όμως τις παρατάω πλέον όπως ειπε και ο ναρτα, smith και άγιος ο θεός προσωπικά στους ώμους

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στη δραση (λογικα θα πάω σε gym που θα έχει και πισίνα) μετα απο ενα μικρο διαλλειμα στο στρατό όπου εκανα muay thai βέβαια, δε με χαλασε!

Να δω πως θα συνδιασω τρέξιμο κολύμπι και γυμναστήριο!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στη δραση (λογικα θα πάω σε gym που θα έχει και πισίνα) μετα απο ενα μικρο διαλλειμα στο στρατό όπου εκανα muay thai βέβαια, δε με χαλασε!

Να δω πως θα συνδιασω τρέξιμο κολύμπι και γυμναστήριο!

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

καντο οπως τους USMC :p

Edit: εγω τελευταια βαζω χαλικια στην τσαντα και κανω 2 χιλιομετρα στο Βουνο,

το προβλημα ομως ειναι οτι χανω κιλα τρωω καθημερινα 2 μεγαλα γευματα το μεσημερι και το βραδυ

σκοπος μου ειναι να φτασω στα 60 κιλα τωρα ειμαι κοντα στα 50 κιλα και το χειροτερο ειναι οτι εχω καλο μεταβολισμο καμια ιδεα ;

Έγινε επεξεργασία από Iraklis
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ειναι μονόζυγο και κακώς το συγκρίνουν. Οι 2 τεχνικές για πιο γρήγορο και efficient Chest/Chin to Bar, Toes to bar κλπ, είναι μέσω kiping η buterfly.

Το οποίο φυσικά δουλεύει ταυτόχρονα και άνω κοιλιακούς και ραχαίους. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.