Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Χαρα στο κουραγιο σου που κανεις μια ωρα τρεξιμο + πολεμικη τεχνη + βαρη , δεν νομιζω να το κανουνε πολλοι αυτο.

Σε κοβω να χ*ζεις τρεις φορες τη μερα με το συμπαθειο. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Χαρα στο κουραγιο σου που κανεις μια ωρα τρεξιμο + πολεμικη τεχνη + βαρη , δεν νομιζω να το κανουνε πολλοι αυτο.

Σε κοβω να χ*ζεις τρεις φορες τη μερα με το συμπαθειο. :rofl:

Το παλεύω τρελά...έχω και την δουλειά 8 ώρες, οικογένεια ,παιδιά , σκυλιά...μερικές φορές μου έρχεται να τα παρατήσω και να ξεκουραστώ, το είχα κάνει μία φορά για 2 χρόνια...αλλά είχα γίνει ΤΟΣΟ λαπάς στο σώμα που το θυμάμαι και λέω "Ποτέ ξανά".

Καλύτερα θηρίο παρά χοντρομπαλάς.

Σχετικά με το Χ*σιμο, λίγες λες...κοντά στις 5 φορές....ψιλο εφιάλτης πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κανονίστε 2 συναντήσεις (μια σε ρινκγ και μια στο δρόμο) να μας λυθούν οι απορίες... :devil:
Eίμαι ανοικτός ΠΑΝΤΑ σε ΦΙΛΙΚΟ αγώνα!

1.80 ύψος και 98 κιλά βάρος για να δούμε συμμετέχοντες :p

Θα σε έπαιζα αλλά είμαι σε άλλη κατηγορία.

1.77 ύψος και 62 κιλά :p

κοντεύεις,φάε λίγο να τον φτάσεις και συ :p

Link to comment
Share on other sites

Τέρααααας:smoke:

Σημερινή φωτό από gym, έλεγα να κάνω hide face αλλά σιγά, είμαι ομορφόπαιδο :p

Για σωματικό λίπος έχω καιρό να κάνω μέτρηση αλλά ήταν χαμηλό, θα σε γελάσω το πόσο.

Την επόμενη εβδομάδα έχω μία μετρησούλα να κάνω by the way

post-24311-1416077710,1781_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεσαι χαμηλά,12-15 το πολυ...

Τι εξαλο κουρεματακι ειναι αυτό? :p

Εγώ είμαι τώρα γύρω στο 10%,χωρίς διατροφή,σπιτικό φαι και μια whey που και που..

Απαρχές καράφλας είναι...τι κούρεμα...προσπαθώ να το σώσω...αλλά που........χαιρετάει το μαλλί.. :bad:

Έβγαλα και μία με δικέφαλα, τέρμα η τρομερή μου φωτογένεια για σήμερα :rofl:

post-24311-1416077710,3425_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω εγώ το άλλο, μετά απο 10 χρόνια βάρη, λέω παράλληλα να ξεκινήσω πολεμικές τέχνες και συγκεκριμένα Muay Thai.

Συνεχίζοντας ως ένα ποσοστό τα βάρη γιατί θέλω να συντηρήσω κάπως μυική μάζα.

Τώρα πήγα για πρόπονηση στο Shogun Cyprus αλλα πρέπει να βρω και ένα στην Ελλάδα να συνεχίσω μετά

(θα προτιμούσα να έχει και βάρη μέσα, εάν όχι θα γραφτώ αναγκαστικά και σε γυμναστήριο).

Έχω τσεκάρει το Ατλας που βολεύει καθώς είναι σχετικά κοντά μου.

Είναι κανείς γνώστης του αντικειμένου εδώ για να προτείνει τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω εγώ το άλλο, μετά απο 10 χρόνια βάρη, λέω παράλληλα να ξεκινήσω πολεμικές τέχνες και συγκεκριμένα Muay Thai.

Συνεχίζοντας ως ένα ποσοστό τα βάρη γιατί θέλω να συντηρήσω κάπως μυική μάζα.

Τώρα πήγα για πρόπονηση στο Shogun Cyprus αλλα πρέπει να βρω και ένα στην Ελλάδα να συνεχίσω μετά

(θα προτιμούσα να έχει και βάρη μέσα, εάν όχι θα γραφτώ αναγκαστικά και σε γυμναστήριο).

Έχω τσεκάρει το Ατλας που βολεύει καθώς είναι σχετικά κοντά μου.

Είναι κανείς γνώστης του αντικειμένου εδώ για να προτείνει τίποτα;

Γιατί δεν προτιμάς brazilian jiu jitsu

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=4OUf3CT3r-Q]Brazilian Jiu Jitsu - YouTube[/ame]

μαζί με Wing Chun?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cTVO8nxpz6Y][JAMxVA] Wing Chun Gary Lam Evangelos MAKING-OF - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Απαρχές καράφλας είναι...τι κούρεμα...προσπαθώ να το σώσω...αλλά που........χαιρετάει το μαλλί.. :bad:

έλα πες την αλήθεια το έχεις λιώσει το undisputed έτσι:p

style boyka:hehe::T:

btw πολύ καλός nice keep that

στα επίπεδα σου έλεγα πάντως πιο πάνω δεν έλεγα για baloon:p

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα να επικεντρωθώ σε μια πολεμική τέχνη και μπορώ να πω πως

μου αρέσει αρκετά το Muay Thai.

Άρα δεν το κάνεις για σκοπό αυτοάμυνας αλλά για άθληση, δεκτόν, το Muay Thai είναι καλό για άθλημα και φυσική κατάσταση μιας και στον δρόμο...δεν φτουράει.

Για δες το Diamond Camp,καλό προπονητής και δυνατό παιδί με καλές τεχνικές

Diamond Camp | Muay Thai Athens | Muay Thai Pavlos Kaponis | Thaiboxing

Καλό ειναι να συνδυάζεις όμως γιατί το κάθε σύστημα έχει τις αδυναμίες του π.χ. Muay Thai δεν αξίζει μία εάν ο αντίπαλος σε πετάξει χάμω.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτοάμυνα αν χρειαστεί μια χαρά μου αρκεί!

Τώρα αν σκεφτώ τις πιθανότητες να με ρίξει στο έδαφος και να αρχίσουμε λαβές κλπ πάει την έχασα τη μπάλα, καλύτερα να πήγαινα κατευθείαν mma, "άθλημα" που δε μου αρέσει καθόλου, και τελείωσε η ιστορία!

Ευχαριστώ για τις συμβουλές πάντως!

Ο προπονητής στο Shogun είναι μεγάλο μαχίμι και γνώστης στη δουλειά του!

Για τον Καπώνη και για όλη τη κλίκα στην Ελλάδα δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα όσον αφορά τις γνώσεις τους στο Muay Thai και την τεχνική τους, οπότε θα προτιμήσω μάλλον τον Δρόσο που είναι στο Άτλας (ή όπου αλλού θα έχει πάει) γιατί είναι πρόεδρος στην IFMA. κάτι που μου πρότεινε και ο προπονητής να ψάξω!

Τέλος ο Καπώνης είναι αρκετά μακριά απο τη περιοχή μου!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτοάμυνα αν χρειαστεί μια χαρά μου αρκεί!

Τώρα αν σκεφτώ τις πιθανότητες να με ρίξει στο έδαφος και να αρχίσουμε λαβές κλπ πάει την έχασα τη μπάλα, καλύτερα να πήγαινα κατευθείαν mma, "άθλημα" που δε μου αρέσει καθόλου, και τελείωσε η ιστορία!

Ευχαριστώ για τις συμβουλές πάντως!

Ο προπονητής στο Shogun είναι μεγάλο μαχίμι και γνώστης στη δουλειά του!

Για τον Καπώνη και για όλη τη κλίκα στην Ελλάδα δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα όσον αφορά τις γνώσεις τους στο Muay Thai και την τεχνική τους, οπότε θα προτιμήσω μάλλον τον Δρόσο που είναι στο Άτλας (ή όπου αλλού θα έχει πάει) γιατί είναι πρόεδρος στην IFMA. κάτι που μου πρότεινε και ο προπονητής να ψάξω!

Τέλος ο Καπώνης είναι αρκετά μακριά απο τη περιοχή μου!

Eάν θέλεις ΜΜΑ σε αναλαμβάνω εγώ και δωρεάν:yes2: αλλά ως αυτοάμυνα υπάρχουν καλύτερα συστήματα εκεί έξω από το muay thai

Ο Καπώνης ναι είναι κλίκα αλλά μην πιστεύεις τα όσα λένε

Link to comment
Share on other sites

Απαρχές καράφλας είναι...τι κούρεμα...προσπαθώ να το σώσω...αλλά που........χαιρετάει το μαλλί.. :bad:

Έβγαλα και μία με δικέφαλα, τέρμα η τρομερή μου φωτογένεια για σήμερα :rofl:

Ωραιος ο φιλος σου απο το joe weider, το δικο σου μαλλακι ειναι ακομα ξανθο ή το εκανες ανταυγειες ?

If_you_know_what_I_mean_.png

Οι απο πανω μην ειστε τοσο χαιβανια και ψαρωνετε με οτι σας πασαρει ο καθε βλακακος στο internet, 5 φορες χεσιμο την ημερα ΔΕΝ υφισταται ουτε ξυπναει καποιος 6 η ωρα το πρωι για τρεξιμο οταν τον βλεπεις απο το steam να παιζει black ops 2 μεχρι και τις 3 τα ξημερωματα.

μπρρρρτ ζωα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.