Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

ο MR testo haha

χωρις συνδεσμο τα βγαζει οταν ξεκινανε www .yout . mpla mpla χωρις το https αλλα

αυτο προσωπικα σε μενα

Δεν ξερω και εγω ετσι πιστευα αλλα μετα απο αυτο το video και καποια αλλα μαλλον λεει αληθεια και ειναι καθαρος,μιλαει πολυ σοβαρα και δεν φαινεται για τυπος που λεει ψεμματα.

[ame]www.youtube.com/watch?v=PneSVd1ZFFQ[/ame]

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα σε ενα site Εξωτερικου, οτι ειναι καλα τα Under Armour καικαποια εχουν ενισχυση. Θα παω σε μερικα μαγαζια κ αν εχει τπτ φτηνο θα παρω.

[MENTION=9203]NooDle[/MENTION], αν εχεις σκοπο να το συνεχισεις το cf, παρε οποσδηποτε προστατευτικα για καλαμια (για τις ασκησεις με τις μπαρες, αλλα πιο πολυ για τα box jumps), αλλα και γαντια για βαρη/μονοζυγο.

link???

Link to comment
Share on other sites

Το μαξιλαρακι που λεει ο φιλος πιο πανω καθεται στον αυχενα.

Για να κατσει καλα η μπαρα παρε μια πετσετα η μπλουζακι.

H μπαρα πρεπει να καθεται ακριβως κατω απο τον αυχενα, χωρις φρουφρου και αρωματα. Αφηστε τα γκεϊλικια :p

6irl7gl.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω και εγω ετσι πιστευα αλλα μετα απο αυτο το video και καποια αλλα μαλλον λεει αληθεια και ειναι καθαρος,μιλαει πολυ σοβαρα και δεν φαινεται για τυπος που λεει ψεμματα.

Surprise testing μαδαφακα απο ανεξαρτητο lab και θα δουμε αν ειναι καθαρος. Τα προγραμματισμενα εχουν προγραμμα και το προγραμμα διαρρέει. Παντα.

Link to comment
Share on other sites

link???

Γαντια εχω τετοιου τυπου

ΓΑΝΤΙΑ RUBBER GRIP (WLG-020) / Ζεύγος | Γάντια | Γάντια Αθλητών

Επικαλαμιδες ετουτες εχω

Park Guard White-Black - Nike | INTERSPORT.gr - Sport to the People

[MENTION=14120]narta[/MENTION]

Μαααα ποναειιιιι :p :p :p

Περα απο την πλακα, αν με ποναει στα 60kgs, οταν θα αρχισω να ανεβαζω καποια στιγμη, δεν νομιζω να τα αντεξω...

Link to comment
Share on other sites

Αμα "κάτσει" σωστα δεν θα σε πονάει. Πίστεψε με και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα όταν την στηριζα λάθος αλλά μετα και με 170+ κιλά για σετ ολόκληρα δεν είχα θεμα

Smoke signals™

Link to comment
Share on other sites

Μαξιλαρακι στη μπαρα για τα καθισματα , σιγα μην χαλασω την αλαβαστρινη, λεπτεπιλεπτη , χρυσοποικιλτη επιδερμιδα μου με τις συμβουλες σας.

Σωστο. Απο την αλλη ασε τα squat και κανε πιεσεις ποδιων σε μηχανημα. Ποιο ευκολο και εισαι και ξαπλα :p

Link to comment
Share on other sites

Σαββατιατικο wod στην ζεστα...

1500 nm rowing

100 wall ball shots (6 kgs)

75 situps

50 box burpees

25 wall walk

Στο τσακ να ψοφησω...

Και πριν απο αυτα, εμαθα τα max και heavy μου σε front squat. 75.5 / 87.5 kgs αντιστοιχα. Φυσικα απο απο ορθοστατες και οχι απο θεση deadlift :D

Link to comment
Share on other sites

Σαββατιατικο wod στην ζεστα...

1500 nm rowing

100 wall ball shots (6 kgs)

75 situps

50 box burpees

25 wall walk

Στο τσακ να ψοφησω...

Και πριν απο αυτα, εμαθα τα max και heavy μου σε front squat. 75.5 / 87.5 kgs αντιστοιχα. Φυσικα απο απο ορθοστατες και οχι απο θεση deadlift :D

Τοσο μικρη διαφορα; Κατι δεν κανεις καλα στο back squat...

Link to comment
Share on other sites

Σωστο. Απο την αλλη ασε τα squat και κανε πιεσεις ποδιων σε μηχανημα. Ποιο ευκολο και εισαι και ξαπλα :p

Αμα δεν υπηρχε η φημη οτι παραγει το σωμα αυξητικη ορμονη σε μεγαλο βαθμο με αυτην την ασκηση, παιζει και να μην την εκανα να σου πω την αληθεια.

Και ασε που καποια στιγμη καποια θα μου κατσικωθει στο σβερκο , ας εχω προετοιμαστει με τη μπαρα.:p

Νομιζω οτι δεν την βαζω σωστα στον ωμο,και με ποναει στο παραπανω βαρος.

Ξεκινησα απο σκετη μπαρα (20) και πηγα 5-5 μεχρι τα 60, ανεβαζωντας 2.5kgs και κανοντας 3 reps.

Δεν μου ακουγεται παραλογο , εγω αμα δεν βαλω μαξιλαρακι δεν μπορω να κανω , αμα δεν εχει μαξιλαρακι στο gym θα δοκιμαζα να βαλω μια πετσετα στη θεση σου.

Υ.Γ Οι ασκησεις που γραφεις δεν εχουνε ελληνικη ονομασια ? γιατι πρεπει να ανοιγω το google για να καταλαβω τι ασκησεις κανεις ? :p

Έγινε επεξεργασία από Γιωργος_Μ
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν υπηρχε η φημη οτι παραγει το σωμα αυξητικη ορμονη σε μεγαλο βαθμο με αυτην την ασκηση, παιζει και να μην την εκανα να σου πω την αληθεια.

Σιγα μην αυξανουν και την χυσ@μολη,bullshit in my opinion...

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ Οι ασκησεις που γραφεις δεν εχουνε ελληνικη ονομασια ? γιατι πρεπει να ανοιγω το google για να καταλαβω τι ασκησεις κανεις ? :p

Δεν εχω ιδεα :hehe: ! Το αθλημα ειναι αμερικανικο, οποτε ολες οι ορολογιες ειναι στα Αγγλικα. 100% θα υπαρχουν αναλογες Ελληνικες, αλλα δεν τις ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.