Jump to content



Γυμναστηριο και χημειες


giorgos_cupra

Recommended Posts

Δικο σου το συκωτι φιλε μου οτι γουσταρεις κανεις. :daisy:

I know!Αλλά όπως είπα και πριν δε μιλάω για υπερκατανάλωση αλλά για σωστή και πάντα με μέτρο χρήση και πάντα με προστασία.Άμα με ήξερες\έβλεπες ίσως άλλαζες κάποιες απόψεις.Δεν έχω προβλήματα\κολλήματα,είμαι ανοιχτός σε κάθε καινούρια φιλία και γνωριμία.Και συζητήσεις!:)Άλλωστε αυτό είναι και το ωραίο,οι απόψεις να διίστανται!

Το πως θες να δειχνεις ομως, ειναι υποκειμενικο και το κατανοω επισης.

;)

Link to comment
Share on other sites

Δικο σου το συκωτι φιλε μου οτι γουσταρεις κανεις. :daisy:

3 κουβαδες ενεσιμη τεστοστερονη αμα παρεις λιγοτερο κακο κανεις στο συκωτι απ' οτι με 2 μπυριτσες την ημερα. Τα ενεσιμα ανδρογονα εμεπριεχουν μεν κινδυνους αλλα οχι οσους η παρακεταμολη πχ. yeah that fking Advil/Ponstand

Βεβαια απο την αλλη δεν ειναι παιχνιδακι, ΔΕΝ τα χρειαζονται το 98% των ανθρωπων και επισης αμα μπεις σε αυτην την λογικη καλυτερα να εχει γιατρο να σε παρακολουθει με την καταλληλα αποθεραπεια κοκ.

αν δεν κατεβαινεις σε αγωνες, το θεωρω σαν να κωλοφτιαχνεις αυτοκινητο για το δρομο.

Το πως θες να δειχνεις ομως, ειναι υποκειμενικο και το κατανοω επισης.

Σωστωτατη αποψη. Εγω προσωπικα επερνα, αλλα επειδη εκανα σφυροβολια αγωνιστικα. Μετα εκανα βαρη για την πλακα μου και δεν εκανα χρηση, ενω ειχα προσβαση σε τρελα πραγματα :p

Ενα υγιες σωμα μπορει να φτιαχτει με κοπο. Επισης ενα μυωδες σωμα σε βαθμο μεγαλυτερο απο αυτον που εμφανιζεται σε αρχαιοελληνικα αγαλματα ειναι απιθανο να το φτιαξει καποιος αν δεν ειναι γενετικο freak. Ξερω οτι ειναι turn off για τον καθενα που κανει βαρη και θελει να γινει ο επομενος Σβαρτς αλλα ετσι εχουν τα πραγματα.

Και μια συμβουλη, καλυτερα να εισαι strong as an ox και με επιπεδα λιπους ενα υγιες 8%-12% παρα ο κυριος "σφιγγω τα κωλομερια μου και φαινονται ινες" με 5%. Το τελευταιο εκτος απο εντυπωσιακο δεν εχει καμμια αλλη χρησιμοτητα γιατι αντρας με τοσο χαμηλο δεικτη λιπους (total οχι υποδοροιο μονο) ουτε σεξ κανει με ορεξη, ουτε να σηκωσει κατι βαρυτερο απο το βρακι του μπορει :p

Link to comment
Share on other sites

Το 5% λίπους με αξιόλογο μυϊκό όγκο επιτυγχάνετε μόνο με χάσιμο απότομα πολλών κιλών.

Εκεί γύρο στα 40 κοιτιέσαι στο καθρέφτη και μοιάζεις με 60ρα κωλόγρια : P

Άσε που έχεις γεμίσει ραγάδες : )

Το δέρμα δεν είναι σακί να το γεμίζεις και να το αδειάζεις συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Να το θέσω και αλλιώς...

Κάθεστε και πλακώνεστε στα σουβλάκια και στις πίτσες και στις κόκα κόλες και δεν ξέρω και γω τι και μου λέτε για τα αναβολικά και τα φάρμακα και το τι κάνουν!!!

Δεν πάμε καλά!Αυτά που τρώνε οι περισσότεροι κάνουν πολύ περισσότερο κακό από αυτά.Αλλά που...!!!

Link to comment
Share on other sites

Το 5% λίπους με αξιόλογο μυϊκό όγκο επιτυγχάνετε μόνο με χάσιμο απότομα πολλών κιλών.

Εκεί γύρο στα 40 κοιτιέσαι στο καθρέφτη και μοιάζεις με 60ρα κωλόγρια : P

Άσε που έχεις γεμίσει ραγάδες : )

Το δέρμα δεν είναι σακί να το γεμίζεις και να το αδειάζεις συνέχεια

Η ελαστικότητα του δέρματος καθορίζεται και από γενετικά/κληρονομικά κριτήρια οπότε κάποιοι είναι πιο τυχεροί.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι χρειάζεται στην γράμμωση κυρίως αλλά και κάτι για τον όγκο.

winstrol, clenbuterol,τεστοστερόνη,anavar,...

Από περιέργεια αν θέλεις απαντάς τι ποσοστό λίπους έχεις;είσαι πάνω από 24-25 χρονών;

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια αν θέλεις απαντάς τι ποσοστό λίπους έχεις;είσαι πάνω από 24-25 χρονών;

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

Ναι ρε συ,δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω!!!

Είμαι μόλις 28 και με 12% αυτή τη στιγμή και μετά το τέλος του προγράμματος ελπίζω για κανα 8άρι!

Αλήθεια όμως,γιατί ρωτάς?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εχω παθει τενοντιτιδα στον τρικεφαλο,πηγα στον ορθοπεδικο και μου ειπε να παρω

κατι δισκια loxitan,που περιεχουν μελοξικάμη,και γενικα ακινησια να μην το γυμναζω καθόλου,και θελω να μου πείτε τώρα,αμα πάρω 1 απο αυτα τα δισκια μετα θα πρεπει να παρω ολο το κουτι?

Γιατί έχω ακούσει και γενικα σε χαπια και αλλα οτι κανονικά πρέπει να πάρεις ολο το πακέτο.

Ισχύει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

wooat!? δηλαδη αν παρεις ενα ντεπον επειδη εχεις πονοκεφαλο, πρεπει να παρεις ολο το κουτι?

οταν τελειωσει η θεραπεια που σου ειπε, σταματας και τα κουμπια, η οτι σου συστησε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Για να μην ανοίγω νέο θέμα θα ρωτήσω εδώ μπας και κάποιος έχει εμπειρία γιατί εγώ δεννννν...

Πατέρας φίλης πρέπει να αρχίσει άσκηση, αλλά δεν είναι από τους τύπους που θα βγουν για περπάτημα έξω. Οπότε μετά απο συζητήσεις καταλήξαμε στην αγορά διαδρόμου. Το θέμα είναι ότι δεν έχω καμία ιδέα.

Ο πατέρας της φίλης είναι 132kg και σίγουρα παίζει ρόλο στην επιλογή διαδρόμου. Max τιμή που διαθέτει είναι 800-900 ευρώ (αν βγει και πιο κάτω δεν θα την χαλάσει καθόλου)

Τον διάδρομο θα τον χρησιμοποιεί και η ίδια αλλά τα κιλά του μπαμπά μετράνε καθώς αυτή είναι το μισό του μισού του πατέρα της :hehe:

Αναμένω προτάσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Για να μην ανοίγω νέο θέμα θα ρωτήσω εδώ μπας και κάποιος έχει εμπειρία γιατί εγώ δεννννν...

Πατέρας φίλης πρέπει να αρχίσει άσκηση, αλλά δεν είναι από τους τύπους που θα βγουν για περπάτημα έξω. Οπότε μετά απο συζητήσεις καταλήξαμε στην αγορά διαδρόμου. Το θέμα είναι ότι δεν έχω καμία ιδέα.

Ο πατέρας της φίλης είναι 132kg και σίγουρα παίζει ρόλο στην επιλογή διαδρόμου. Max τιμή που διαθέτει είναι 800-900 ευρώ (αν βγει και πιο κάτω δεν θα την χαλάσει καθόλου)

Τον διάδρομο θα τον χρησιμοποιεί και η ίδια αλλά τα κιλά του μπαμπά μετράνε καθώς αυτή είναι το μισό του μισού του πατέρα της :hehe:

Αναμένω προτάσεις :)

Καλο ειναι να χασει καμια 30αρα κιλα μονο με διατροφη πριν αρχισει να κανει το οτιδηποτε μην πω παραπανω). Το να κουβαλας τοσα πολλα κιλα (και ιδιως με μεγαλο ποσοστο λιπους) και να το συνδιαζεις με αεροβικη η οποια κουραζει την καρδια ειναι οτι χειροτερο. Ποσο χρονων ειναι ο κυριος? Υψος? Καπνιζει?

Γιατι εαν ειναι σχετικα κοντος για αντρα, καπνιζει και ειναι καποιας ηλικιας , η αεροβια ασκηση θα τον στειλει στα θυμαρακια με αυτα τα κιλα που κουβαλαει πολυ γρηγορα.

Χασιμο κιλων (πολλων κιολας) με διατροφη χαμηλη σε θερμιδες , τετοια που να παλευεται και να την κανει καιρο

Οσο για την φιλη σου εαν ειναι το μισο του μισου πεστης να κανει βαρη και οχι διαδρομο

Και μιας και το φερε η κουβεντα

waht+happens+when+girls+lift+weights.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ για το περπάτημα είναι εντολή απο καρδιολόγο. Δεν θέλει να βγει έξω όμως άρα με κάποιον τρόπο πρέπει να περπατήσει. Διατροφή έχει αρχίσει εδώ και 2 εβδομάδες.

Είναι 56 ετών, ύψος 1,76 και ήταν καπνιστής.

Είναι τύπος σπίτι γραφείο, γραφείο σπίτι. ολη μέρα σε μία καρέκλα :sick:

Link to comment
Share on other sites

Έχει μία ώρα για περπάτημα και αντί να βγει να ξεσκάσει, θα κλειστεί πάλι μέσα...Anyway

Πες να κοιτάξουν (δεν ξέρω που) για μεταχειρισμένο. Πολλοί πήραν για να λιώσουν και τον έκαναν κρεμάστρα.

Link to comment
Share on other sites

αυτό το φοβάμαι ότι θα καταντήσει κρεμάστρα αλλά και η θέση μου είναι λεπτή. Απλά μου ζήτησε η κοπέλα αν μπορώ να βρω κάποιες πληροφορίες για κανένα καλό διάδρομο. Τώρα τι θα γίνει δεν έχω ιδέα βασικά.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει μερικούς μέσα στα λεφτά που θέλει αλλά δεν έχω ιδέα αν είναι καλοί ή όχι:unsure:

πχ

ALPINE ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ T5 LOHAS

AMILA ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ CT-80 44803

PEGASUS ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ T - 345

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.