Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

τι ειναι αυτο το pitagyro.gr ? (δεν μου ανοιγει)

τιμη;

edit: οκ το βρηκα, pitagiro.gr ειναι :)

ωραιο φαινεται, θα αποκτησουν γυραδικο και μακης καλο ανταγωνισμο

Έγινε επεξεργασία από darien
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο το pitagyro.gr ? (δεν μου ανοιγει)

τιμη;

edit: οκ το βρηκα, pitagiro.gr ειναι :)

ωραιο φαινεται, θα αποκτησουν γυραδικο και μακης καλο ανταγωνισμο

Σορρυ... Το διόρθωσα το λινκ.

Ενημερωτικά μην το παίξει κανένας large τύπος και παραγγείλει ένα για τον εαυτό του. Δεν παίζει να το φάει. Είναι σαν να τρως 3 και κάτι γύρους από Πρασσα. Κατα προτίμηση 1 ανα 2 άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ... Το διόρθωσα το λινκ.

Ενημερωτικά μην το παίξει κανένας large τύπος και παραγγείλει ένα για τον εαυτό του. Δεν παίζει να το φάει. Είναι σαν να τρως 3 και κάτι γύρους από Πρασσα. Κατα προτίμηση 1 ανα 2 άτομα.

μωρε,ας φέρνει χαλάνδρι και θα γνωρίσει το δάσκαλο του.:p

EDIT:Δεν υπάρχει Αθήνα....:bye::bye:me wantttttttttttttt

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως επειδη γενικα πολλοι ενθουσιαζονται με το μεγεθος σε ενα σουβλακι (και εγω σαφως)...ψαχτε και λιγο την ποιοτητα,γιατι με αυτα που τρωμε στις μερες μας σε λιγα χρονια θα μαστε σαν ζομπι.Εγω πχ που ετρωγα περσυ καθε μερα πιτογυρα (κυριολεκτικα,καθε βραδυ),ειχα χοληστερινη πολυ πιο κατω απο τον μεσο ορο,αλλα τα κοψα τα πολλα πολλα γιατι στα 40 βγαινουν ολα και θα κλαιγομαστε τοτε....

Anyway αμα βρειτε καποιο σουβλατζιδικο που ξερετε οτι ειναι λιγο πιο καθαρο,με καλυτερα υλικα κτλπ πριτηστε....

Ε,καλα δε χρειαζεται να πω "οπου πολλες σαλτσες μακρυα" (Για Πιτα του Παππου το λεω ειδικα που ξερω οτι πολλοι απο δω τρωνε....σαπιο πλαστικο κρεας απο 5 χρονια με 5000 σαλτσες ...:getlost:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.