Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

τώρα θα σας πω εγώ ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Ξεκινάμε!

1. Chili con Carne σερβιρισμένο με άγριο ρύζι:

20479_281320784198_777554198_4666424_972508_n.jpg

2. Λουκάνικα γαλοπούλας/κοτόπουλου τσιγαρισμένα με μανιτάρια 3 ήδη πιπεριών καλαμπόκι και τομάτα, σερβιρισμένο με ρύζι γιασεμιού.

25329_403947834198_777554198_5213950_1857856_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από αύριο νηστέυω....σήμερα το βράδυ όμως έχει σαντουιτσάκι αλλαντικών στη Βούτα από τον Holly in Wood απέναντι από Κωτσόβολο. Θα πάρω και την 450D να σας κολάσω μεγαλοβδομάδα.:hehe:

όποιος γουστέρνει ακολουθεί:p

Link to comment
Share on other sites

τελικά τα σχέδια άλλαξαν και έκανα μια σούπερ ντούπερ παραγγελία από burgeringhouse.gr

έχουν μείνει λίγες πατάτες...αλλά θα τις καταφέρω κι αυτές.:hehe:

Tango Burger

Ο χορός των αισθήσεων. Σερβίρεται με καραμελωμένα κρεμμύδια, λιωμένο Cheddar, καπνιστό μπέικον, έξτρα λιωμένο τυρί cheddar στην βάση, φρέσκια ντομάτα και τραγανό iceberg.

hohohoharharhar.jpg

Texas Barbecued Burger

Απόλυτη απόλαυση !! Σερβίρεται με φέτες καπνιστό μπέικον, άφθονο λιωμένο cheddar, 2 onion rings, φρέσκια ντομάτα, τραγανό iceberg και την μοναδική αυθεντική παχύρευστη BBQ Rsauce μας.

hohohoharhar1.jpg

hohohohar1.jpg

α...Φανούκο....refresh page:kiss3: :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο νόστιμα είναι αυτά τα τσουρέκια Τερκενλη!

Αλλά πόσο βαριά είναι!!

Έξη ώρες γύρναγε στο στομάχι μου μισό τσουρεκάκι!!

Πήρα και ένα κιλό από μισό τσουρέκι : O

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μου έφεραν την Κυριακή τρίγωνα από τη Θεσσαλονίκη!!! Από το ζαχαροπλαστείο Ελενίτης, μεγάλα, 3 λεπτά κάνεις να το φας! Το καλύτερο τρίγωνο που έχω φάει ποτέ!!

Ελενιδης:baby:

Τερκενλης και Ελενιδης:drool::drool::drool::drool::drool::drool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τελικά τα σχέδια άλλαξαν και έκανα μια σούπερ ντούπερ παραγγελία από burgeringhouse.gr

έχουν μείνει λίγες πατάτες...αλλά θα τις καταφέρω κι αυτές.:hehe:

Tango Burger

Ο χορός των αισθήσεων. Σερβίρεται με καραμελωμένα κρεμμύδια, λιωμένο Cheddar, καπνιστό μπέικον, έξτρα λιωμένο τυρί cheddar στην βάση, φρέσκια ντομάτα και τραγανό iceberg.

Texas Barbecued Burger

Απόλυτη απόλαυση !! Σερβίρεται με φέτες καπνιστό μπέικον, άφθονο λιωμένο cheddar, 2 onion rings, φρέσκια ντομάτα, τραγανό iceberg και την μοναδική αυθεντική παχύρευστη BBQ Rsauce μας.

α...Φανούκο....refresh page:kiss3: :p

Simply...

IMG_0160.jpg

IMG_0161.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαζεύω τις τελευταίες σελίδες όλο χαρά επειδή είμαι Θεσσαλονίκη και στο υποσυνείδητο έχω ως σκέψη ότι "ώ ρε μάγκα θα φάμε κάνα τρελό πιτόγυρο, μετά κάνα τερκενλο-ειδές"...

... ε και μετά θυμήθηκα ότι νηστεύω...

fffuuuw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.