Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Σήμερα πετάχτηκα στο lidl μιας και είχε επιφάνειες ψησίματος.

Προσφορές - Πέμπτη, 13.02. - Αντικολλητική επιφάνεια ψησίματος διαρκείας - Lidl Hellas

Τις δοκίμασα κιόλας και είναι μια χαρά! Όποιος λοιπόν θέλει ας πεταχτεί όσο υπάρχουν. Τις παίρνανε 5-5

Link to comment
Share on other sites

μιας και ο Λάμπης είχε............... συντήρηση aka titanfall φάση είπα να συγκεντρωθώ σε κάποια πράγματα σήμερα και να μην ασχοληθώ με reviews κλπ :p

Βρήκα 2 λάχανα στο super market. Ενα κλασικό λευκό και ένα κόκκινο. Οπότε λαχανοντολμάδες για αύριο. Το πως θα καταλήξει θα φανεί αύριο το απόγευμα :p

dscn7356-11089.jpg

dscn7357-11090.jpg

dscn7359-11091.jpg

Link to comment
Share on other sites

έλεος ρε φίλε, τι βγάζουν;

να σου πω παράγγειλα crispy τουτέστιν λεπτό ζυμάρι. Μάλιστα παράγγειλα special μεγάλη.

Μου ήρθαν σπίτι 2 καρδούλες με χοντρό ζυμάρι κάτι που δε μου αρέσει στη πίτσα. (LOL δλδ)

Μάλλον έγινε κάποιο μπέρδεμα στη παραγγελία.

Προς ευχάριστη έκπληξη όταν μίλησα με domino's pizza μου έστειλαν δωρεάν μία όπως ακριβώς αυτή που παρήγγειλα. Οπότε πλήρωσα μία είχα μία και 2 καρδούλες. Εφαγα χθες μέχρι που έπεσα κάτω :p

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα κι εγώ πίτσα (dominos) σήμερα, και διαπίστωσα ότι μετά το σουβλάκι, το χάος (άντε, υπάρχει το μπέργκερ, που, όμως, είναι πολύ πιο πάνω σε σχέση κόστους/απόδοσης)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.