Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Το φαινόμενο [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]..... μοντάρει, κόβει, βάφει, μαγειρεύει, μας την λέει στο ΠΟΘ (:p),

ελπίζω να μην κάνει και τίποτα μπαντιλίκια με κανένα Μ3 γιατί το κλείσαμε το μαγαζί!:p

Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]..... μοντάρει, κόβει, βάφει, μαγειρεύει, μας την λέει στο ΠΟΘ (:p),

ελπίζω να μην κάνει και τίποτα μπαντιλίκια με κανένα Μ3 γιατί το κλείσαμε το μαγαζί!:p

ε σε λιγο θα αρχισει να μιλαει και για μπιατσ

Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]..... μοντάρει, κόβει, βάφει, μαγειρεύει, μας την λέει στο ΠΟΘ (:p),

ελπίζω να μην κάνει και τίποτα μπαντιλίκια με κανένα Μ3 γιατί το κλείσαμε το μαγαζί!:p

Με bmw δεν παίζει να με δεις :p

Link to comment
Share on other sites

της πεφτει λιγο της κυριας!

^^ Εγώ πάντως ικανή την έχω για κάτι τέτχοιο.

ICARMEN.jpg

Και για να μην είμαι -και γω- οfftopic, ένα χαλαρό επιδορπιάκι για βράδυ.

Σοκολατόπιτα και κάτι αν και το πλασάρουν σαν μηλόπιτα, κέικ με σκεπή

μηλόπιτας θα το έλεγα. Όπως και να 'χει και ωραίο ήταν και χορταστικό.

epidorpio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ό, τι πάρεις 100 λέμε.

Απόλυτο chicken curry

EKUra.jpg

κοτόπουλο με lime sauce

V9yze.jpg

Και ίσως η καλύτερη ομελέτα που έχω φτιάξει ποτέ.

11 αυγά, Ελληνικό χωριάτικο λουκάνικο, πατάτες τηγανιτές, και τριμμένη παρμεζάνα on top. Τα λουκάνικα κόπηκαν σε ροδέλες, ψήθηκαν στο φούρνο για 3 λεπτά μέχρι να βγάλουν το λάδι τους. Τα λουκάνικα μεταφέρθηκαν στο τηγάνι με το λάδι τους και πέσαν τα αυγά από πάνω μαζί με τις πατάτες. Όπως καταλαβαίνετε το αυγό ψήθηκε στο λάδι απ' τα λουκάνικα, στο φούρνο. Τηγάνι στο φούρνο, για να φουσκώσει η ομελέτα (4cm περίπου) και win.

oe9it.jpg

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.