Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

ποιος δίνει ρε παιδιά 13€ για ένα club?

TBH νομίζω πως το βάλανε επίτηδες σε αυτή την τιμή, με την σκέψη ότι δεν θα παραγγείλει κανείς πότε τέτοιο, και ως εκ τούτου δεν αγοράζουνε καν υλικά, αν κάποιος τρελλός/χαζός/UFO διαννοηθεί να το παραγγείλει θα του γυρίσει η σερβιτόρα με δήθεν θλιμμένο ύφος να του πεί ότι τελείωσαν τα υλικά σήμερα, sorry :D

Προσωπικά αποφεύγω να πάω στο μαγαζί αυτό, τα τελευταία χρόνια ζήτημα να έχω πάει 5 φορές συνολικά ( μετρώντας και του Κεφαλαρίου, και του μαγαζιού στο The Mall ), δεν έχω δεί ποτέ κανέναν να παίρνει club sand. ( πάλι καλά :D )

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι και club αυτά που δίνουν; Ακόμα και στα Goody' s θέλω 4-5 από εκείνα, και νομίζω τα έχουν 8-9 ευρώ;

Εγώ έχω να φάω από 'κει χρόνια.

γτπ είναι όπως το πες.

Ιδιαίτερα αυτή η μόδα με τα πατατάκια αντί για πατάτες είναι απίστευτη.

Τελευταία φορά που έφαγα club στην Ελλάδα που άξιζε το κάθε € του ήταν γύρω στο 2006, 11€... αλλά...

μιλάμε για πιατάρα που τρώγανε 2 άτομα ( χορταίνανε και οι δύο ), με το club sandwich να είναι όσο 4 παλάμες ανδρών σε μέγεθος, και το πιάτο ΓΕΜΑΤΟ πατάτες φούρνου σαν της Pizza Hut ( με την φλούδα στον φούρνο, και με ωραία sauce από πάνω ).

Link to comment
Share on other sites

Σταματήστε ρε με τις μακαρονάδες.

Πριν λίγο έφαγα όλα όσα είχανε μείνει, 10 λεπτά αργότερα χτύπησα ένα γιαούρτι.

Και τώρα 15 λεπτά αργότερα πεινάω πάλι.

Ααααχ, πάλι καλά που το θυμήθηκα, έχω μια σοκολάτα γάλακτος ( yay! ) :D

Link to comment
Share on other sites

Ye ειναι χαλια, ομως ο πεινασμενος φοιτητης, αποτυχημενες καρμποναρες δεν προσπερνα.

Σε καταλαβαίνω αλλά αυτό δεν είναι καρμπονάρα...

Αυτό είναι (δυστυχώς στην συγκεκριμένη περίπτωση με μπέικον).

img0771uc.jpg

Έγινε επεξεργασία από jax7480
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.