Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Πως εξηγείται κάθε φορά που σαβουριάζουμε κάτι (τσιτσίκο συνήθως) να λέμε..

"ΤΕΛΟΣ δεν ξανα τρώω τέτοιες αηδίες" και μετά από λίγες μέρες (υπεβάλω; ) να το επαναλαμβάνουμε;

Σαν το σεξ με την γυναίκα σου είναι.....

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αλλά όταν κάνεις σεξ με τη γυναίκα σου λες "δεν ξανακάνω τέτοιες αηδίες"; :p

1. Εμ...γυναίκα μου είναι, τι θες να λέω.; "Τι καλά που περάσαμε και σήμερα στην εξοχή;" :whip:

2. Όσοι κάνατε Thanks στο ποστ του astro είτε είστε ανύπαντροι, είτε παντρευτήκατε μια γυναίκα-χαμαιλέοντα και αλλάζει κάθε μέρα.

:baby:

Link to comment
Share on other sites

1. Εμ...γυναίκα μου είναι, τι θες να λέω.; "Τι καλά που περάσαμε και σήμερα στην εξοχή;" :whip:

2. Όσοι κάνατε Thanks στο ποστ του astro είτε είστε ανύπαντροι, είτε παντρευτήκατε μια γυναίκα-χαμαιλέοντα και αλλάζει κάθε μέρα.

:baby:

:OT: ωραιο avatar ---> Όλα ειναι δρομος !! :offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

2. Όσοι κάνατε Thanks στο ποστ του astro είτε είστε ανύπαντροι, είτε παντρευτήκατε μια γυναίκα-χαμαιλέοντα και αλλάζει κάθε μέρα.

:baby:

Είναι θέμα συναισθημάτων αλλά και φαντασίας.

Όταν ήσουν πιτσιρικάς τι έκανες ; Αγόραζες κάθε βδομάδα καινούρια γάντια, η είχες συλλογή από πλατοτσίμπιδα ; : P

Link to comment
Share on other sites

Είναι θέμα συναισθημάτων αλλά και φαντασίας.

Όταν ήσουν πιτσιρικάς τι έκανες ; Αγόραζες κάθε βδομάδα καινούρια γάντια, η είχες συλλογή από πλατοτσίμπιδα ; : P

Χαχα.... :clap:

Σωστός. Μόνο που τότε η Κα Φαντασία έκανε ότι ήθελα εγώ.....έλεγε ότι ήθελα εγώ, όπως ήθελα εγώ, με ότι φωνή ήθελα. Και το σημαντικότερο βέβαια...μετά το "Σεξ" δεν υπηρχε γυναικία Γκρίνια....

Άιντε το ξεφτυλίσαμε πάλι μωρέ....Στην τελική δεν φταίμε εμείς...αυτές είναι γυναίκες. Όμως δεν μπορούμε χωρίς αυτές (μου αρέσει ο πληθυντικός εδώ ;) μπλα μπλα μπλα..

Πείτε τίποτα για φαγητό τώρα γιατί μόλις ήρθα από παραλία....

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σαν γευση δεν ειχα ξαναδοκιμασει και μου αρεσε παρα πολυ ειπα να την μοιραστω μαζι σας.(βαφλα με κρεμα μπουγατσας,φραουλες,σιροπι φραουλας και σαντυγι)

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] Ειχε σκαλωσει το μυαλο μου με το ονομα του μαγαζιου(Crepa crepa)

post-10016-1416075493,4378_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από Evan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.