Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

μόλις έδωσες παραγγελία την εκτέλεσα.

sorry αν σας εκατσαν στο λαιμο... αλλα δεν κρατηθηκα... ε μα ημαρτον βραδιατικα...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HVhDRtzwRF8]ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΜΑΡΤΟΝ ΞΑΝΑΜΑΝΑ ΗΜΑΡΤΟΝ - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] κι επειδή πρέπει να κρατάμε τις υποσΚέσεις μας, Κοσμικόν:

orBbSAo.jpg

Καλή μας χώνεψη!

Αυτό δεν το καις ούτε αν σκάψεις μόνος σου από την Στρ.Νικολάου Ρόκκα 98 & Υψηλάντου μέχρι το σπίτι σου : P

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μην έχεις πάει στο κατάστημα του ΟΤΕ της Μάνδρας...

Από όσο ξέρω, δεν έχει, Γερμανό έχει μόνο...

Μόλις με πληροφόρησε το έτερον ήμισυ, είχε, έκλεισε και έχει μόνο Γερμανό.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι και ο παραγοντας του μεταβολισμου στην μεση, δεν παιζει ρολο μονο η φυσικη δραστηριοτητα, απο το καλοκαιρι εχω φαει καμποσα κομματια γαλακτομπουρεκο του γαλυφιανακη, χωρια τα διαφορα καλουδια που ποσταρω εδω τις Παρασκευες, παρολαυτα εχω παει -8 κιλα, πλεον ειμαι 2 κιλα κατω απο το βαρος που ειχα οταν γυμναζομουνα (με διαφορετικη κατανομη ομως :fist: ) τεστ διατροφικης δυσανεξιας ftw :p

Link to comment
Share on other sites

Εσύ να μας δείχνεις φωτογραφίες από fish and chips, έτσι για να παίρνεις εκδίκηση

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Μούφα! Σαν τα σουβλάκια τίποτα... χτες διάβαζα ένα άρθρο στο one man για τα delivery και θυμήθηκα παλιές ένδοξες εποχές.

Sent from my Migato GT-N7105

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και ο παραγοντας του μεταβολισμου στην μεση, δεν παιζει ρολο μονο η φυσικη δραστηριοτητα, απο το καλοκαιρι εχω φαει καμποσα κομματια γαλακτομπουρεκο του γαλυφιανακη, χωρια τα διαφορα καλουδια που ποσταρω εδω τις Παρασκευες, παρολαυτα εχω παει -8 κιλα, πλεον ειμαι 2 κιλα κατω απο το βαρος που ειχα οταν γυμναζομουνα (με διαφορετικη κατανομη ομως :fist: ) τεστ διατροφικης δυσανεξιας ftw :p

Η απάτη με τις διατροφικές αλλεργίες

Μία δυσανεξία σημαίνει αδυναμία να πέψουμε και να μεταβολίσουμε μία τροφή – την λακτόζη στο παράδειγμα παραπάνω , και αφού δεν μπορούμε να την πέψουμε δεν γίνεται να πάρουμε και θερμίδες από αυτήν. Αν δεν μπορούμε να πάρουμε θερμίδες από μία ουσία πώς εμποδίζει την απώλεια λίπους;
Link to comment
Share on other sites

post-14318-1416078252,4116_thumb.jpg

Ο πατέρας του γενναίου 15 ευρώ

From mobile phone ....

edit

έχουμε και λέμε αυτό αποτελείται από 4 μπιφτέκια όλα τα άλλα είναι περιττά έφαγα τα 2/3 (δηλαδή άφησα 1,9 μπιφτέκι ) και μετά ψόφησα .....

ο γενναίος 9,90 ευρώ είναι με 2 μπιφτέκια ( όπου εκεί δεν έχω πρόβλημα γλείφω το πιάτο )

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.