Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Το κουτί μοιάζει διαφορετικό, αλλά και πάλι έχω καιρό να πάρω Dominos

Δηλαδή τώρα Sorry περίμενες να με σερβίρουν με ίδιο κουτί με εσένα; Πως την έχεις δει δηλαδή; :p

Link to comment
Share on other sites

Η Domino's είναι καλή, αλλά και ακριβή. Έχει κάποιες προσφορές πλέον (αναγκαστικά), αλλά και πάλι εμείς δεν παίρνουμε γιατί απλά δεν έχει κοντά μας. Όσο όμως μέναμε Αθήνα, είχαμε σταματήσει κι από εκεί.

1. Μας τις έφεραν σε 1 ώρα και 45. Έχω ήδη πάρει στη 1 ώρα τηλέφωνο και οι πίτσες είναι (και καλά) στο δρόμο. Όταν έφτασαν ήταν ζεστές... Επειδή ήμουν στο τηλέφωνο με τα κεντρικά (πήρα ξανά, αφού ήταν στο δρόμο για 45 λεπτά...), είπαν στο παιδί να μην πάρει χρήματα.

2. Παραγγέλνω online και δε μου δίνουν την προσφορά. Ο λόγος; Γιατί το κατάστημα της Καλλιθέας λέει δεν είναι της Domino's αλλά είναι franchise και κάποιες προσφορές δεν τις εξυπηρετεί (από διαγωνισμούς, κλπ). Και εμένα τι με νοιάζει;;;

3. Παραγγέλνω και τις φέρνουν λάθος.

Τελευταία φορά. Πήραμε "πιτσιέρα" με πέτρα και τις φτιάχνω μόνος μου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την Πίτσα Ζέα, μου την είχε προτείνει μια συνάδελφος το 2009, αλλά δε της έδοσα την προσοχή που άξιζε και δεν πήγα ποτέ. Τώρα που το ακούω και από εσένα, θα τη δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Απο τις καλυτερες και πιο γευστικες πιτσες εβερ! Τουλαχιστον στα καταστηματα γλυφαδας και πειραια. Τρωω ζεας απο το '94 απο οσο μπορω να θυμηθω...

σεντ φρομ μαι GT-I9505 γιουζινκ ταπατοκ :)

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς την πιτσαρία Pappa's στην Κηφησιά; Είχε την καλύτερη πίτσα, αλλά έκλεισε. (όχι επειδή δεν πήγαινε καλά)

Πρέπει να έχει πάνω από 15 χρόνια που έχει κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.