Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

το ιδιο το μακαρονι δεν λεει κατι, το θεμα ειναι τι θα πεταξεις πανω.

Και δεν τρώω μόνο τα υπόλοιπα; Πρέπει να φάω και τη σαβούρα μαζί; Προτιμώ λιγκουίνι ή κοφτό μακαρονάκι ή το άλλο που είναι σα σωλήνας με πλάγια κομμένες άκρες και ρίγες.

Link to comment
Share on other sites

Και δεν τρώω μόνο τα υπόλοιπα; Πρέπει να φάω και τη σαβούρα μαζί; Προτιμώ λιγκουίνι ή κοφτό μακαρονάκι ή το άλλο που είναι σα σωλήνας με πλάγια κομμένες άκρες και ρίγες.

ε και τι διαφορα εχουν αυτα απ τα μακαρονια τα ιδια μου φαινονται

αυτα που ειπες, και τα μακαρονια δεν με τρελαίνουν ουτε εμενα

αυτο το πιγκουινι τι ειναι παλι?

ΑΛΛΑ

κατι χωριατικες χυλοπίτες/λαζανια με κοτοπουλο και καπνιστο τυρι (μετσοβονε κτλ) ειναι αλλη φαση...

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Κάπου με είχε πάει για μπουγάτσα ο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] αλλά δε θυμάμαι ακριβώς.. Σαντε η κάπως έτσι λέγεται. Αυτό λες; Α δε με νοιάζει για εκεί κοντά.. Αγ. Παρασκευή είμαι και γυρνοβολαω, μπορεί να έχει κάτι καλό στο δρόμο μου :p

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

στο κεικ σολοκατας ή σε σοκολατοπιτες που μεσα εχει υγρή σοκολατα βαζω και μερεντα πανω 1' στο μικροκυματων και μετα παγωτο απο πανω

βεβαια

η μπακα εξακολουθεί να μεγαλωνει

Link to comment
Share on other sites

στο κεικ σολοκατας ή σε σοκολατοπιτες που μεσα εχει υγρή σοκολατα βαζω και μερεντα πανω 1' στο μικροκυματων και μετα παγωτο απο πανω

βεβαια

η μπακα εξακολουθεί να μεγαλωνει

mpatsoi%20gourounia%20dolofonoi_414x290.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.