Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Θέλω να μου πεις που είναι αυτό, τι είναι αυτό το πιάτο(πως το παραγγέλνεις) καθώς επίσης και τι είναι αυτά δίπλα στα πιτάκια...σαν πατάτες μου φαίνονται!

Το μαγαζί είναι το Αθηναίων Πολιτεία κάτω στο Θησείο.

Το πιάτο για να σου πω ποιο είναι πρέπει να μου πεις ποιο πιάτο εννοείς εκτός αν μιλάς για την πιατέλα τη μεγάλη με τα διάφορα. Η πιατέλα έχει ποικιλία κρεάτων και τα δίπλα στις πιτούλες είναι πατάτες με συνοδεία στακοβούτηρου

Link to comment
Share on other sites

γιατί η παρέα ήταν μεγάλη και όποιος σταματούσε για φωτογραφίες δεν θα έτρωγε. :hehe:
Γιαυτό στα χαρτιά, ένας κόβει, ένας μοιράζει και όλοι περιμένουν την σειρά τους :p
Link to comment
Share on other sites

Beef and Bacon pie

Πώς και δεν κάνατε τη μεσαιωνική εκδοχή με το μπέικον κομμένο μέσα και χουρμάδες, σταφίδες, δαμάσκηνο (και λίγο πράσινο μήλο θα έλεγα εγώ); Σας γυάλισε το ξεροψημμένο, ε; :p

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή NOT SAFE FOR νηστικούς.

Μη το δείτε αν δεν έχετε φάει. Εγώ το είδα φαγωμένος και πάλι μου έτρεξαν τα σάλια...

http://youtu.be/6w3AVSNzxT4

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.