Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Από τα καλύτερα σουβλάκια που έφαγα στην Αθήνα. Καθαρά, χωρίς γεύση - μυρωδιά "βρώμικου" και πολύ καλά ψημένα κρέατα.

ΠΟΛΥΓΕΥΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ, Delivery ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ - ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ - ΛΕΩΦ. ΒΕΪΚΟΥ 83, ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ, ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - OnlineDelivery.gr

Δοκίμασα από "Τα Ψητά του Μερακλή" στην πλατεία Πανταζοπούλου. Μακριά είναι μέτρια προς κακά σε ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και απ τα καλυτερα το πολυγευστο! Απο τις τελευταιες μου επιλογες στο Γαλατσι. Κατ αρχην ειναι πατατες με γυρο...

Αν ξαναβρεθεις εδω γυρω πηγαινε στη Λαμπρινη στον Παντελη!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και απ τα καλυτερα το πολυγευστο! Απο τις τελευταιες μου επιλογες στο Γαλατσι. Κατ αρχην ειναι πατατες με γυρο...

Αν ξαναβρεθεις εδω γυρω πηγαινε στη Λαμπρινη στον Παντελη!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

To ίδιο λέμε; Θυμάμαι είχε μπόλικο πράμα...

Το ίδιο θα λέμε όμως.

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο λέμε; Θυμάμαι είχε μπόλικο πράμα...

Το ίδιο θα λέμε όμως.

Αυτο που ειναι κοντα στις καφετεριες, διπλα στην κρεπερι Απάλα και διπλα στη σταση του λεωφορειου.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και απ τα καλυτερα το πολυγευστο! Απο τις τελευταιες μου επιλογες στο Γαλατσι. Κατ αρχην ειναι πατατες με γυρο...

Αν ξαναβρεθεις εδω γυρω πηγαινε στη Λαμπρινη στον Παντελη!

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Εγγυηση ο Παντελης με 2ε το καλαμακι κοτοπουλο.

Πολυ ωραιος γυρος και καθαρος.

Πολυ πιο ωραιο σουβλακι απο το Χανι

Για πολυγευστο ουτε λογος.-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.