Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

μπορει αλλα ειναι πολυ παραπανω απο μια απλη μεριδα που την χρεωνουν 7-8.

για να ξεκαθαρισω δεν την εβαλα για διαφημιση αλλα για το φαγητο ανεξαρτητα με την τιμη..

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τελικα παραγγελια 10 πιστες, οχι 17 που εχει στη φωτο, την πηρε κανονικα αλλα με ενημερωσαν οτι ηταν λαθος!!

Γμτο!!!! ΙΝΚΑ κλπ:hehe::hehe::hehe::hehe:

ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΤΙΣ ΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Που θα βρω τωρα 25.000 θερμιδες;;;;;;;;;;;

post-7649-1416076369,4619_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τελικα παραγγελια 10 πιστες, οχι 17 που εχει στη φωτο, την πηρε κανονικα αλλα με ενημερωσαν οτι ηταν λαθος!!

Γμτο!!!! ΙΝΚΑ κλπ:hehe::hehe::hehe::hehe:

ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΤΙΣ ΠΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Που θα βρω τωρα 25.000 θερμιδες;;;;;;;;;;;

μου αρεσει που σβηνεις την διευθηνση σου και την εχει και πανω δεξια διπλα απο το username σου :p

Troll_face.png

Link to comment
Share on other sites

Ενα ωραιο κατα την γνωμη μου πιατο για λιγο πανω απο 7 ευρω που εφαγα χτες , φιλετο κοτοπουλο με κρεμα γαλακτος, μπεικον και μπολικη παπρικα! Τα σπασε! :D

img3304.JPG

img3303i.jpg

img3302f.jpg

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

Άμα υπάρχουν τα κατάλληλα μυρωδικά, ....τι να λέει ο κιμάς;;

Δυστυχώς όμως δεν υπάρχουν πια παράμόνο στα χωριά, ή στο κήπο σου!

Άκου τώρα τι μου θύμησες.

Το λέω και "ανατριχιάζω"

Καλοκαίρι, εγώ γύρω στα δέκα, όλη μέρα στη θάλασσα και ανεβαίνουμε στο σπίτι για φαί

Γεμιστά (διάφορα) και όλα τα κενά σφηνωμενα με γεμιστούς ανθούς.

¨ολα τα ζαρζαβατικά κομένα από την μάνα μου απ΄το περβόλι το πρωί, το φαγητό έχει ¨ξεκουραστεί" καναδυο ώρες και είναι ....απλά απερίγραπτο.

Ακόμα "έχω" τη γεύση στο στόμα!

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι εχω να θυμάμαι τα γεμιστά της θείας στο χωριό (Αγιωργίτικα-Τρίπολη, όπως τα περιεγραψε ο seafalco με ντομάτες /πιπεριές /πατατούλες από τα χωράφια εκεί, μόνο που ήταν σε ξυλόφουρνο! Μια φορά έφαγα και από τότε τα έχω ως μέτρο σύγκρισης!

@karmen υποθέτω τα γεμιστά σου είναι μαγειρεμένα το μεσημέρι και όχι κατά τις 00¨00 που επέστρεψες απ'την βόλτα σου:)

Link to comment
Share on other sites

@karmen υποθέτω τα γεμιστά σου είναι μαγειρεμένα το μεσημέρι και όχι κατά τις 00¨00 που επέστρεψες απ'την βόλτα σου:)

Από την βόλτα επέστρεψα 10 παρα κάτι. Εκτός αν εννοείς την ώρα τραβήγματος της μηχανής που δεν την έχω αλλάξει. Μπέρδεμα στα pm/am με τα ωραία μου αγγλικά :p

Μπορώ να σου ανεβάσω φώτο με θερμόμετρο στο ταψί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.