Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Αυριο και μεθαυριο εχει μπαλιτσα, να ανοιξει λιγο το ματακι μας, αλλα θα ανοιξει και το στομαχι με τα μπυρονια αρα ζητω τα φωτα σας!

Θα ειμαι περιστερι σε ενα φιλαρακι, και επειδη εχουμε κανει χρυσο τον μερακλη και την benvenuto :p θα ηθελα καμια προταση για κατι καλο!

Link to comment
Share on other sites

Αυθεντικόν λίγο μετά το σταθμό του Α.Αντώνη στο παρκάκι απέναντι από την Πίτα του Παππού.(μη φάτε απ' αυτό)

Περιστέρι δεν ξέρω πολλά καλά, αν και έχω φάει σε 10 διαφορετικά. Μέτρια είναι αν θέλετε και στις Φαγητοδρομίες, κοντά στο Αυθεντικόν είναι κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Να πάρετε τίποτα σουβλάκια/μπουτάκια/μπριζολίτσες και να τα ψήσετε στο φούρνο :)

(δεν ξέρω αν ντελιβεριάζει στο Περιστέρι, είναι Ίλιον, αλλά Cocorico είναι εγγύηση)

Link to comment
Share on other sites

Να πάρετε τίποτα σουβλάκια/μπουτάκια/μπριζολίτσες και να τα ψήσετε στο φούρνο :)

(δεν ξέρω αν ντελιβεριάζει στο Περιστέρι, είναι Ίλιον, αλλά Cocorico είναι εγγύηση)

Ρώτησέ τον.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

Πολύ ακριβό γι' αυτά που βλέπω. (εκτός κι αν είχει κι άλλα)

Απ' τη "Γωνιά του Κάδμου" εδώ σε εμάς με 6.5 ευρώ τρως ένα κουβά γύρο και πατάτες.

Αφού το έφαγα μια μέρα από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ σε τρεις δόσεις. :p

Link to comment
Share on other sites

το αν ειναι ακριβο μη κρινεις απο ενα καταστημα που μπορει να το εχει μισοτιμη, αλλα απο το συνολο.

Αν κατάλαβα εννοείς την ποσότητα; Προτίστως από αυτό το κρίνω. Στα περισσότερα ~7.5 με 8 κάνουν οι μερίδες και από όπου παίρνω καλή ποιότητα επίσης. :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο θεωρειται ποικιλια δυο ατομων.το οτι την εφαγα μονος δε σημαινει οτι ειναι ακριβο.γνωστο οτι τρωω για δυο ατομα:p

οι μεριδες του εχουν 6-6.5€

δε κανω διαφημιση απλως σε σχεση με αλλα που τρωω ειναι πιο φθηνο.ουτε το πιο φθηνο αλλα σε καμμια περιπτωση ομως πολυ ακριβο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION]

Πολύ ακριβό γι' αυτά που βλέπω. (εκτός κι αν είχει κι άλλα)

Απ' τη "Γωνιά του Κάδμου" εδώ σε εμάς με 6.5 ευρώ τρως ένα κουβά γύρο και πατάτες.

Αφού το έφαγα μια μέρα από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ σε τρεις δόσεις. :p

Hydra που μένεις είπαμε? :hehe::hehe: Για πες περιοχή αν θες να κάνουμε επισκέψεις (στο γυράδικο, όχι σε εσένα :p). Και μιας και το googl-αρα πριν καν ποστάρω, μακρυά μου πέφτει. :p

αυτο θεωρειται ποικιλια δυο ατομων.το οτι την εφαγα μονος δε σημαινει οτι ειναι ακριβο.γνωστο οτι τρωω για δυο ατομα:p

οι μεριδες του εχουν 6-6.5€

δε κανω διαφημιση απλως σε σχεση με αλλα που τρωω ειναι πιο φθηνο.ουτε το πιο φθηνο αλλα σε καμμια περιπτωση ομως πολυ ακριβο.

Φίλε GoMaR αυτό τώρα ποικιλία 2 ατόμων δεν τη λες κιόλας (από ό,τι βλέπω, αν και το βάθος του ταψακιού δε φαίνεται καλά). Άλλα μιας και είπες καλλιθέα, είναι κοντά στον ηλεκτρικό (να το έχουμε σα μία πιθανή λύση βρε αδερφέ :p) ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.