Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Ξαναξεκίνησα μετά από πολύυυυυ καιρό διατροφή σήμερα!!! Έτσι λέω παραέξω δηλαδή!!! :rofl:

Υγ: Πως στο καλό κάνω mention κάποιον??? :hehe: Μέσα από τον κώδικα των mention τι βάζω??? :hehe:

Ποσα αυγα εβαλες μεσα ρε σι? :o

Πρόσεχε την χοληστερίνη σου,1 αυγό την ημέρα είναι αρκετό!!.

Link to comment
Share on other sites

Τα γουρουνάκια με τρόλλαραν άσχημα γιατί πήγα πριν να παραθέσω το λινκ τους και δεν άνοιγε.. γιαυτό έβαλα το άλλο..!

Μένω κοντά και έχω πάει πολλές φορές..από το 2000...αλλά τα μάμησαν όλα φαίνεται..

Θα ρωτήσω φίλο που είναι γνωστός με ιδιοκτήτες να δω τι παίζει

Γουρουνάκια το έχουν χαλάσει πάρα πολύ το φαγητό τους. Ποιότητα και εξυπηρέτηση 0, και όσες φορές έχω περάσει απο εκει δεν εχω δει τους τελευταιους μήνες την ουρά που περίμενε για τραπέζι. Με 0,40€ παραπάνω για πιτόγυρα τρώω στου Bambino στην Πεύκη. Απίστευτα καλύτερη ποιότητα από τα Γουρουνάκια.

Link to comment
Share on other sites

Ποσα αυγα εβαλες μεσα ρε σι? :o

Πρόσεχε την χοληστερίνη σου,1 αυγό την ημέρα είναι αρκετό!!.

3!!! :hehe::hehe: Εντάξει, δεν είναι το 1 μόνο αρκετό, αλλά η αλήθεια είναι ότι όντως πρέπει να μην το παρακάνουμε με τα αυγά η αλήθεια είναι, πόσο μάλλον με τους κρόκους τους. :p Ασπράδια ελεύθερα καμιά 10αριά άμα λάχει κιόλας. Απλά κι εγώ 2-3 φορές την εβδομάδα τρώω αυγά, οπότε αναλογικά κάπου εκεί βγαίνει. ;)

Άσε που οι κότες μας τρελάθηκαν και βγάζουν 10-12 αυγά την ημέρα!!! Τι? Έτσι να τα αφήσω να πάνε χαμένα??? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια τα Γουρουνάκια; :hehe:

Ω ναι. Δεν ξερω απο ποτε εχεις να φας εκει, αλλα ο γύρος τους πλεον δεν τρωγεται. Ξερός, άνοστος, άγευστος, μετα βιας μασιώταν αυτο που μας φέραν για γύρο. Ενας φίλος πήρε μερίδα γύρο και η ποσότητα ήταν η μισή απ'οτι παλιά. Ενταξει τα πιτόγυρα του Bambino δεν τα λες και χάλια. Εχω φάει και καλύτερα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και μπαμπίνο-μπάμπη wtf!!!

Έχουν φάει Χ εδώ και καιρό.

Για ωραίο φαγητό, γενικά, δείτε το "Κοτόπουλα Ξενοφών"

Έχει μια κορυφαία ποικιλία 4 ατόμων. Τρως του σκασμού.

Επίσης για Πεύκη κοιτάξτε και το Αριστοτέλειον.

Δεν έχει πολλά αλλά είναι αρκετά καλό.

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και μπαμπίνο-μπάμπη wtf!!!

Έχουν φάει Χ εδώ και καιρό.

Για ωραίο φαγητό, γενικά, δείτε το "Κοτόπουλα Ξενοφών"

Έχει μια κορυφαία ποικιλία 4 ατόμων. Τρως του σκασμού.

Επίσης για Πεύκη κοιτάξτε και το Αριστοτέλειον.

Δεν έχει πολλά αλλά είναι αρκετά καλό.

Σαν γευση εμενα μου φαίνεται μια χαρά ο γύρος του. Αριστοτέλειον μια φορά έφαγα και μοναδική. Δεν εχει και πολλά πραγματα, και τα πιτογυρα του τα θεωρώ μικρά. Εφαγα 4 και πεινουσα ακόμα.....

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην πόλη της Heidelberg, Γερμανία, έχουν φύγει οι Έλληνες μετανάστες και δεν υπάρχουν σουβλατζίδικα. Μόνο τούρκικα κεμπαπ...

ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΟΣΤΙΜΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπιφτέκια FTW!

Ούτε καν! Μπιφτέκια μπορω να φάω και σπίτι μου. Γενικά όταν βγαινω εξω για φαγητό τρώω πράγματα που δεν μπορω ευκολα να τα φάω σπίτι μου, είτε γιατι δεν μπορώ να τα φτιάξω (γύρο πχ) είτε γιατι δεν εχω τον χρόνο. Πίτσα για παράδειγμα εχω κοντά στα 2 χρόνια να παρω απ'εξω. Πάντα φτιάχνω μόνος μου ενα ταψί (το οποίο ταψί παλι με φαίνεται λίγο)....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.