Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Γιατί είπαμε όλα αυτά; (δε θυμάμαι, αλλά τα είχαμε ξαναπει)

Κάνεις δίαιτα, προσπαθείς να πάρεις κιλά/μάζα, είσαι bodybuilder ;

Βαρετά ακούγονται. :p Πειθαρχία και στο φαϊ, αυτά είναι. :woot:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είπαμε όλα αυτά; (δε θυμάμαι, αλλά τα είχαμε ξαναπει)

Κάνεις δίαιτα, προσπαθείς να πάρεις κιλά/μάζα, είσαι bodybuilder ;

Βαρετά ακούγονται. :p Πειθαρχία και στο φαϊ, αυτά είναι. :woot:

http://www.thelab.gr/off-topic/ti-trote-gia-prwino-95460-4.html#post1063064522

Βασικος στοχος ειναι να χασω σταδιακα το λιπος που πηρα απο τοτε που σταματησα να ασχολουμαι σοβαρα ( αρχικα λογω τραυματισμου, στην πορεια λογω χαρατσιων, βαρεμαρας + 3 μηνες που παλευα να παρω το διπλωμα οδηγησης )

Τα υπολοιπα βλεπουμε, εχω παει 93 κιλα με -ενας αλαχ ξερει- ποση μυικη μαζα και λιπος, η επανεξεταση κανει 50 ευρω οχι τπτ αλλο :p

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην κάνεις και εξέταση (εκτός αν είναι τζάμπα ή αν είσαι μοντέλος). "Τσιμπάς" την κοιλιά σου και μετά τσιμπάς και ενός φίλου που τον θεωρείς αδύνατο.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] αν φας 3 απο αυτες στις κερναω εγω!! :hehe: :hehe: :hehe:

:hehe: συ είπας και εγώ δέχομαι το στοίχημα. :innocent:

Παρεμπιπτόντως παραγγέλνω μόλις μία σκεπαστή από το μαγαζί εδώ δίπλα που είχες πει :D

Link to comment
Share on other sites

:hehe: συ είπας και εγώ δέχομαι το στοίχημα. :innocent:

Παρεμπιπτόντως παραγγέλνω μόλις μία σκεπαστή από το μαγαζί εδώ δίπλα που είχες πει :D

Περιμενω εντυπωσεις! Πες να σου φερουν και καταλογο γιατι εχει 2 κουπονακια για -20% σε ολα!!

Εμενα καθε φορα που παραγγελνω μου φερνουν και εχω πολλα!!:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω εντυπωσεις! Πες να σου φερουν και καταλογο γιατι εχει 2 κουπονακια για -20% σε ολα!!

Εμενα καθε φορα που παραγγελνω μου φερνουν και εχω πολλα!!:innocent:

Mε ρώτησε για κουπόνι αλλά της είπα ότι δεν εχω καθώς είναι η πρώτη φορά που παραγγέλνω. Κλασικά με ρώτησε απο που έμαθα για το μαγαζί (απο φυλλάδια κλπ ή κάτι άλλο; )

Της είπα για τον Λάμπη και την φώτο σου :p

Την στέλνει με 20% κάτω και 2 κουπόνια μαζί με κατάλογο :D

Αναμείνατε για εντυπώσεις :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Τέρατα;

Εσύ [MENTION=14897]P70[/MENTION] είχες πάρει κι απ' αυτό, τώρα νομίζω έριξες το επίπεδο ε; :crazy::p

DSC08762.jpg

Υ.Γ: Βέβαια είναι γίγας, όχι η απλή, αλλά αν μου λες ότι κοστίζουν τα άλλα... καλύτερα τα 3.20 για το θηρίο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τέρατα;

Εσύ [MENTION=14897]P70[/MENTION] είχες πάρει κι απ' αυτό, τώρα νομίζω έριξες το επίπεδο ε; :crazy::p

Υ.Γ: Βέβαια είναι γίγας, όχι η απλή, αλλά αν μου λες ότι κοστίζουν τα άλλα... καλύτερα τα 3.20 για το θηρίο. ;)

Καλα σαν εκεινο δεν υπαρχει! αλλα σκεψου οτι

1) δεν μενω καθολου κοντα στον μερακλη

2) δεν θελω παντα να τρωω τοσο πολυ

3) και με μια απο εκει που ανεβασα φωτο, χορταινεις αν δεν ψωμολυσας :banging:

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] με παρεσυρες και θα παρω το next best deal απο το μαγαζι που πηρες την σκεπαστη τωρα!

Ανεμενε φωτο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.