Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

εξαρταται αμα ειναι σοι ο γυρος, και απο ποια σιμπλι :p

για το τι σόι γύρος, δεν ξέρω τις διάφορες διακυμάνσεις :p

Όταν λες ποια simply? «Στο Μαρούσι», σου κάνει ως απάντηση; Έχουν διαφορές τα διάφορα καταστήματα;

Link to comment
Share on other sites

ε ρε παιδι μου, αμα ο γυρος ειναι καλος εννοω, στην Αθηνα ερχεται ολη η σαβουρα :p

τωρα για τα ντελιβεραδικα, λογικα τα πιο πολλα ειναι franchise οποτε ενω τα υλικα και το μενου δεν αλλαζουν, ολα τα γυρω γυρω παιζουν. το χω παρατηρησει σε ολα, πιτσες/σουβλακια/κινεζικα/μπεργκερ, αναλογα την περιοχη μερικα δεν τρωγονται καν.

τελικα τι εφαγες ?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ε ρε παιδι μου, αμα ο γυρος ειναι καλος εννοω, στην Αθηνα ερχεται ολη η σαβουρα :p

Αυτό πιο πολύ εξαρτάται από τον πιτογυρά. Πόσο κέρδος θέλει να βγάλει, είτε είναι Αλεξανδρούπολη είτε Γλυφάδα.

τωρα για τα ντελιβεραδικα, λογικα τα πιο πολλα ειναι franchise οποτε ενω τα υλικα και το μενου δεν αλλαζουν, ολα τα γυρω γυρω παιζουν. το χω παρατηρησει σε ολα, πιτσες/σουβλακια/κινεζικα/μπεργκερ, αναλογα την περιοχη μερικα δεν τρωγονται καν.

Αυτό καρα-ισχύει. Ακόμη και η PizzaFan που έχει ρομποτικό σύστημα παρασκευής, έχει τρελές διαφορές από περιοχή σε περιοχή. Από Ίλιον που την θεωρώ πολύυυ δυνατή εώς άλλα μέρη που φτάνει να μην τρώγεται καν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που σιχαίνομαι λιωμένη σοκολάτα, το είδα με την τσίμπλα στο μάτι και είπα να τον βρίσω. Μετά ήρθε και το "αλμυρο κέικ" της μαμάς να μ' αποτελειώσει. Και μόνο το όνομα "αλμυρό κέικ" μου δημιουργεί ψυχολογικά. :hang3:

Link to comment
Share on other sites

O dellman ειναι οντως δυνατος παικτης.

Στο σουβλατζιδικο @ Γκαζι στο ADW που χα παει ηταν ο μονος που μου κανε παρεα οταν οι αλλοι επιναν σοδες να χωνεψουν.:p

Αλλα δεν ξερω ΑΝ κανενας μπορει να ξεπερασει τον [MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION].

Απυθμενος...απλα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.