Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Δεν συνηθιζω να πινω μπυρα μαζι με το φαγητο, ασε που μου αφηνει μια πικρηλα στην γευση και αλεπαλληλα ρεψιματα :p προφατα ανακαλυψα μια που ειναι πολυ ενταψει για τον δικο μου ουρανισκο, την περιφημη (n)Εrdinger οποτε δεν θελω να πειραματιζομαι με οτι αλλο τυχαινει να υπαρχει στο ψυγειο του καθε fast food.

Το burger ειναι αρκετα καλο για κατεψυγμενο και βγαινει σε διαφορες φορμες 45 - 200g αυτο στην φωτογραφια ειναι 90αρι, οπως πολυ ωραιο ειναι και οτι αλλο βρισκεται αναμεσα στο ψωμακι , προτεινω west coast για οποιον περασει ποτε, υπαρχουν 4 καταστηματα στην θεσαλονικη και ενα αθηνα παγκρατι μερια -> Καλωσορίσατε στα SWEburger

Ο πουρες ειναι σπιτικος, αυτη τη φορα ητανε πιο ρευστος και με περισσοτερα κομματακια, σχεδον ποτε δεν ειναι ο ιδιος, btw αυτο το κοκκινο δεξια ειναι μαρμελαδα απο μουρα, πολλα εγραψα παλι και δεν εχω φαει πρωινο ακομα :p

Link to comment
Share on other sites

σας ζηλευω....

χθες το βραδινο μου ηταν ενα τοστακι ολικης αλεσης..

Υδατανθακας βραδιατικα και μαλιστα απο αλευρι ? αγελαδινο τυρι κιολας ? να δεις εγω πως ζηλευω !!!

:p

ποτανα δυσανεξια, τουλαχιστον κοβω κατι απτα εξοδα της θερμανσης ( οποιος καταλαβε καταλαβε :p )

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κιόλας αλλά στο μιλφειγ βλέπω σαντιγί αντί για κρέμα ζαχαροπλαστικής;
α. ντάι

β. από που; εντυπώσεις; ποιο προτείνεις;

γ. Ο κορνές καλός για το γήπεδο; :p

astrolabos: δεν έχω δοκιμάσει ακόμα το μιλφέιγ.Μόλις το κάνω θα σου πώ.

deninho:Τα γλυκά είναι από τα ζαχ/στεία Κωνσταντινίδη

Τα τσουρεκάκια ήταν απλώς καλά.Ο κορνές είναι σίγουρα για γήπεδο καθώς ήταν πολύ βαρύς!Έχω φάει και καλύτερους(όχι στο κεφάλι:))Μόλις δοκιμάσω και τα υπόλοιπα θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

3 μπιφτέκια το μεσημέρι κι ένα χάμπουργκερ το βράδυ. Σα να χόρτασα τώρα :p (στο ενδιάμεσο είχα φάει και μία φέτα ψωμί με μαρμελάδα, και 4 μπάλες παγωτό). Υγιεινή ζωή, όχι αστεία :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.