Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Εμένα ρε συ Ζαννή μου συνέβη το αντίθετο. Στο καλοκαίρι που μας πέρασε έχασα 5-6 κιλά χωρίς να κάνω τίποτα και μέχρι και σήμερα είμαι άλλα τόσα κιλά πιο κάτω. Μειώθηκε και η όρεξη μου. Νιώθω πιο υγιής από ποτέ! Δουλεύω πιο άνετα. Αποδίδω πιο άνετα!

Μόνο παράπανω ότι έχω κάμποσα καλά ρούχα και τώρα άμα τα φορέσω είμαι σαν τον κλόουν.

Πιστεύω ότι όλα αυτά έγιναν επειδή τελείωσε η ανάπτυξη μου. Είμαι σχεδόν 22, 1,87 και 90 κιλά!

Χιπ-χιπ χοοοοοοορεεεεεεεεεηηη!!!

Link to comment
Share on other sites

μόλις πατήσεις τα 20-21 θα δεις τη γλύκα, που κάθε μέρα θα βάζεις τη ζώνη του παντελονιού σου και μια τρύπα πιο πριν :hehe:

μακάρι θέλω να φτάσω τα 80-85 κιλά (72 είμαι τώρα και 1.80 ύψος)

Link to comment
Share on other sites

μόλις πατήσεις τα 20-21 θα δεις τη γλύκα, που κάθε μέρα θα βάζεις τη ζώνη του παντελονιού σου και μια τρύπα πιο πριν :hehe:

Ναι, πες μας τώρα ότι έχεις και εσύ πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Αρμαγεδωνα μιας και το εθιξες. 1.74 ειμαι και 60 κιλα μεχρι πριν 2 βδομαδες.

Απο τοτε εχω παρει 5 κιλα και τρωω σαν τρελαμενος.Εντωμεταξυ καθε 45 λεπτα ειμαι κουζινα.Δε μπορω να χορτασω... :p

Εχω κοψει τελειως ποτο/βρωμικα/λιπια/γλυκα. 3 πιατα τη μερα μακαρονια/ρυζι και πολυ κοτοπουλο.

Πολλα σαντουιτς με γαλοπουλα,2 γιαουρτια και 2 μηλα τη μερα.

(με γυμναστικη αυτα)

Link to comment
Share on other sites

Προχτες πηγα αλλη μια φορα στα Καλυβια στον Μουρουζη!

Αυτο το μπιφτεκι (value for money 8.50€) και η μοσχαρισια (ακριβη βεβαια 14.50€) ειναι οτι καλυτερο εχω φαει!

Ο παραδεισος για οποιον του αρεσει το καλο κρεας.

Link to comment
Share on other sites

Προχτες πηγα αλλη μια φορα στα Καλυβια στον Μουρουζη!

Αυτο το μπιφτεκι (value for money 8.50€) και η μοσχαρισια (ακριβη βεβαια 14.50€) ειναι οτι καλυτερο εχω φαει!

Ο παραδεισος για οποιον του αρεσει το καλο κρεας.

εεεεεεεε μουρουζηηηηηη

πωπωπω.....εχω παει αρκετες φορες.......πλουσιες μεριδες.νοστιμοτατες καλος κοσμος ολα τελεια :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ,πιστευω θα φας με τα μισα λεφτα την μπριζολα και οχι μονο το πιστευω,σε κατι ωραια χωριουδακια στο βουνο,το κρεας ειναι ΧΙΛΙΑΔΕΣ φορες καλυτερο.

15 ευρω; τι μπριτζολα ειναι αυτη; προεδρικη;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.