Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Μια παράκληση προς τους καλοφαγάδες της Θεσ/νίκης,επειδή το Παρασκευοσαββατοκύριακο θα ανέβω στην πόλη για κάτι κολυμβητικούς αγώνες εάν μπορούν να μου υποδείξουν μερικά φαγάδικα καθ'όσον οτι ήξερα φοιτητιόθεν ή έχουν ξεχασθεί ή δεν υπάρχουν πιά (κατα προτίμηση παιδάκια-κοντοσούβλια κ.λ.π υγιεινά πράγματα γιατι το αθλητικό μενού της ομάδας δεν παλεύεται)

Link to comment
Share on other sites

Μια παράκληση προς τους καλοφαγάδες της Θεσ/νίκης,επειδή το Παρασκευοσαββατοκύριακο θα ανέβω στην πόλη για κάτι κολυμβητικούς αγώνες εάν μπορούν να μου υποδείξουν μερικά φαγάδικα καθ'όσον οτι ήξερα φοιτητιόθεν ή έχουν ξεχασθεί ή δεν υπάρχουν πιά (κατα προτίμηση παιδάκια-κοντοσούβλια κ.λ.π υγιεινά πράγματα γιατι το αθλητικό μενού της ομάδας δεν παλεύεται)

Αλεξάνδρεια (?) FTW (Κυριακή βράδυ από ένα κουτί τρίγωνα ο καθένας μας.... Τι μου θύμησες τώρα ρε φίλε...)

Link to comment
Share on other sites

Home made sushi απο την μαμα :D

[ATTACH]41885[/ATTACH]

[ATTACH]41886[/ATTACH]

[ATTACH]41887[/ATTACH]

ΖΗΛΙΑ ΖΗΛΙΑ ΖΗΛΙΑ!!!

ΕΝΤΙΤ: για να ζηλεψετε... συνολο sushi made=70... συνολο sushi left=0 :D

Wasabe δεν βλέπω :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.