Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

^κάτι έχεις με τα κρουασανάκια βουτύρου ε? :Ρ

Ναι,εχω δοκιμασει απο ολους σχεδον τους φουρνους της γειτονιας.Μεχρι και Ν.Σμυρνη στελνω τον πατερα μου να μου παρει απο 2 καλους φουρνους. :hehe:

Αλλα και με τους καφεδες κατι εχω παθει τελευταια... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Οχι,δεν θα το λεγα.Εχω πει δεν θα πιω καφε την προηγουμενη βδομαδα ,γιατι την παραπροηγουμενη ημουν με 3 τη μερα και τα καταφερα,χωρις καν να το σκεφτω ή να νιωσω αβολα.Οπως δεν πιανει σε μενα το "ηπια καφε/καφεδες,δεν με παιρνει ο υπνος". :happy:

Aλλα για να το λες,κατι θα ξερεις... Στο μελλον ισως "νοσησω" :D (μετα απο πιο πολλους)

@dunkel,παν τα φαγα τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

ε καλά δεν είναι και ηρωίνη

Οχι ειναι χειροτερη η καφεινη γιατι πας στο ΣΜ και την παιρνεις και δεν στηνεσαι σαν πρεζακι στην γωνια περιμενωντας τον εμπορα. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Μαμα's delivery :worship:

i1400576_dsc-0376.jpg i1400577_dsc-0379.jpg i1400578_dsc-0383.jpg

Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά δοκιμάζω μελιτζάνες ιμάμ (με φέτα και ψωμί) και είναι μαμάτες (παρόλο που είναι στο ψυγείο 2-4 μέρες και έχουν κάνει ζεστό ταξίδι από Λάρσα)

Επίσης τυρόπιτα φουλ σπιτική (και το φύλλο δήλαδη), γεμιστά με ρύζι (κιμάδες και φλωριές) και τα uber σοκολατάκια* (κουβερτούρα, μερέντα, μπισκότα παπαδοπούλου, καρύδια)

*το κουτί ήταν γεμάτο τη Δευτέρα και υπήρχαν και καμιά δεκαριά ακόμη σε αλουμινόχαρτο.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρουλα φαινονται.Ειναι και σπιτικα πανω απ'ολα!!!

Τα συγκεκριμενα σοκολατακια χωρις τα μπισκοτα τα ειχαμε δοκιμασει και με φρουτα μεσα.Μπανανα,ακτινιδιο και τελικα ηταν αρκετα καλα.:banging:

Link to comment
Share on other sites

Η σπεσιαλιτε μου ,

λουκανικα τηγανητα με τυροσαλατα και ψωμι . Υπ'οψιν ειναι η 2ρη φορα που βαζω τηγανι και την κουζινα την εχω κανα 6μηνο . :laughing: Που θα παει θα μαθω : P

post-1303-1416074492,7856_thumb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ρε δείτε τι έκανε ο άλλος. Δώστε βάση στον πίνακα με τα συστατικά και το ποσοστό της ημερήσιας δόσης που αντιστοιχεί:hehe:

http://topcultured.com/will-they-build-it-mcdonalds-double-breakfast-eggmc-big-mac/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.