Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Μα πραγματικά δεν γίνεται να τα φας χωρίς γιαούρτι! Είναι σαν burger χωρίς μπιφτέκι, hot dog χωρίς λουκάνικο,σουβλάκι χωρίς γύρο, fragma χωρίς Σουηδέζες ρε αδερφέ!

Προχθές που είχε κάνει ταψί γεμιστά είχα πάρει γιαούρτι κουβά τους ενός κιλού :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα γεμιστα τα τρωω και χωρις γιαουρτι.No prob.Ντολμαδες οντως θελουν λιγο γιαουρτακι :D

Γεμιστα ομως εμενα με τρελαινει πολυ ο κιμμας!!!:woot:

τι άλλο έχουν τα γεμιστά εκτος του κύμα?

α! αυτό το περιτύλιγμα ντομάτας η πιπεριάς λες?:hehe:

πάντως εμενα μου αρέσουν τα γεμιστά που γίνονται με ντομάτα και όχι με πιπεριά :innocent:

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟΚΤΟΝΩ όπως είμαι! :p

ps: να τι τρώω κάθε μέρα .

[ATTACH]39720[/ATTACH]

where is your protein boy? Νανε κοψε την αφαγια μπορει τωρα να πας βουρ αλλα χωρις κρεατακι/αυγα/πρωτεινη εν γενει θα χασεις πολυ δυναμη και κρεας απο πανω σου και θα δειχνεις σαν αδεια σακουλα

Link to comment
Share on other sites

where is your protein boy? Νανε κοψε την αφαγια μπορει τωρα να πας βουρ αλλα χωρις κρεατακι/αυγα/πρωτεινη εν γενει θα χασεις πολυ δυναμη και κρεας απο πανω σου και θα δειχνεις σαν αδεια σακουλα

1 απο τα 2 γεύματα συνοδεύεται με ένα πολύ μικρό πιάτο από κάτι συνήθως με πρωτεΐνη.

Ρε το μπέικον τι δουλειά έχει εκεί μέσα;

δεν είναι μπέικον ένα μαρουλοηδές είναι

Link to comment
Share on other sites

Κεκακια σοκολατας.

http://img16.imageshack.us/img16/8995/kekakia.jpg

Ειμαι πολυ περηφανος για τον εαυτο μου που εφερα εις περας την συνταγη. :p

Υγ. Κιμα σε γεμιστα πρωτη φορα ακουω. Εγω μονο με ρυζι εχω φαει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.