Jump to content




ison

Recommended Posts

Γιώργο πόσο πουλάς το στικακι? :hehe::shutup:

χαχα

είναι και λίγο βαρύ σχέση με τα συνηθισμένα , κάτι σαν μεταλλικό είναι

μέσα έχει το sc1 + exp και είναι 2GB

και σκεφτόμουνα να το είχα στο στερεοφωνικό αυτοκινήτου για mp3, αλλά με το φως και το μέγεθος θα είναι καγκουριά :D

EDIT: πάρτε και το πολύ πλούσιο [ame=http://rapidshare.com/files/409182038/StarCraft_II_Manual.rar.html]manual[/ame](το ίδιο και του κουτιού).....

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

:cool:

τι ακριβως εννοεις με αυτο?

Παντως και τα 3 προιοντα που εβγαλε η razer ειναι πολυ overpriced. Αν ειναι δυνατον 120 ευρω για αυτο το πληκτρολογιο... που ειναι "απλα σωστο" σε σχεση με ολα τα αλλα στη γκαμα της που ειναι ψιλο-ακαταλληλα για RTS...ή 80 ευρω το Mouse που δεν εχει κατι το ιδιαιτερο....και 120 ευρω παλι για το headset? Αν ειναι δυνατον να δωσει κανεις αυτα τα λεφτα για τις πλαστικουρες της, στα ιδια λεφτα υπαρχουν μεμονομενα πολυ καλυτερα προιοντα απο αλλες εταιρειες....απλα πονταρει στους καμμενους που θα δωσουν 320 ευρω (:hang3::hang3::hang3::hang3:) για ολο το πακετο για να φτιαξουν το starcraft-edition PC τους...

Btw, there is whole series of sc2 products http://www2.razerzone.com/sc2/ also a keyboard and headphones (all with even moar blue leds).

Now imagine a guy, in a dark room, that is using entire "sc2 setup". It will look like blue christmas tree with all these blinking leds representing amp changes.

And hes gonna get owned by scv rush performed by 13yr old korean kid using logitech optical and samsung (cherry) keyboard

http://www.esreality.com/?a=post&id=1916391

Can the donkey fly ? yes he can !!! :p

Πολυ σλουρπ οι φωτογραφιες σας borg και αθανασιος :D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

άντε να παει 12 η ωρα να αρχισει το epic καψιμο!!! :jump1:

Ε δεν βλεπω να παιζετε σημερα διοτι το βλεπω για 2 μερες να ειναι λιγο down οι servers λογο του οτι θα μπει ο μισος πλανητης ξερω γω:dance3:

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω το collector's πλεον στα χερια μου....

Ξερει κανεις τι ωρα ΕΛΛΑΔΟΣ ανοιγουν οι servers? Αν ειναι 12 GMT τοτε λογικα στις 2 το πρωι για εμας?

νομίζω 3.00 τα χαράματα είναι για ώρα Ελλάδος

εγώ πάλι φεύγω αύριο πρωί πρωί για Σκόπελο, οπότε my war starts την Κυριακή 1/8, with all its glory & horror, που λέει και το box :dirol:

PS: Όποιος είναι βετεράνος από SC1 να το πει τώρα για να είμαστε στο ίδιο team :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.