Jump to content



Διλλημα για 8800GTS 640MB


tatos

Recommended Posts

gznp μας κατεστρεψες με το link σου.....omg δλδ....thx ομως γιατι με κατασταλαξες σε καποιες σκεψεις ρισκου που ειχα:)

Dem τι δεν καταλαβες???

παντως παιδες δεν με βλεπω γενικως τελικα για 8800 γιατι δεν ειμαι για συντομη αναβαθμιση του pc μου...οποτε 2-3 καλα μοντελακια nvidia(να δω διαφορα απο τη υπαρχουσα ομως^^) να κανω την δουλεια μου για κανα 8μηνο ακομα???(να αξιζουνε βεβαια μην ειναι της πλακας..:p)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Χθες, στις 13:51]

Μην λεμε οτι θελουμε!! Αν ηταν ετσι φιλος απλα ολοι θα περνουμε τις πιο ''μετριες κ νεοτερες'' κατασκευαστικες που ειναι 100ευρο φτηνοτερα! Οπως club , albatron...Η κατασκευαστικη παιζει πολυ μεγαλο ρολο...Δεν ειναι μονο θεμα αξιοπιστιας και οτι η φτηνες θα βγαλουν προβλημα...Καμια δεν πρεπει να βγαλει προβλημα! ειναι μες τη εγγυηση! Απλα η πιο ακριβη σου υποσχετε καλυτερες επιδοσεις χρονους benchmarks κλπ....! Κανεις δεν αμφισβιτη την αξιοπιστια asus k xfx στο χωρο τον vga.! Και πως η διαφορα αναμεσα σε ιδιες μαρκες καρτων(geforce6600 πχ) μιας club και μια asus ειναι τεραστια!:nuke:

Πάντος η δικια μου ήταν χφχ και τα έπαιξε :confused: !!!

Link to comment
Share on other sites

οπως καταλαβατε παμε για αλλα:p τελικα μαλλον για την χ1950pro512mb(αν και δεν ειμαι της ATI) http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510573 ....ποια η γνωμη σας??? το psu μου πιστευω να μπορει να την αντεξει αλλα να εχω και full support απο την mobo αφου ηδη εχω τωρα πανω την 6600gt με dx9! απλα με εβαλε σε σκεψεις ο αδερφος μου οτι μπορει να μην την υποστηριζει.....γνωμες?

Link to comment
Share on other sites

Nαι ειναι πολυ καλη... Μπα θα την υποστιριζει..μην προβληματιζεσε... Βασικα ειναι οτι καλυτερο για games με dx9 απο καρτες γραφικων..Οτι καλυτερο. Αλλα να ξερεις πως θα υποστιριζει και dx10 games..Δλδ, θα τα παιζει απλα δεν θα αξιοποιη τα γραφικα των dx10 (οπως μια 8800 πχ.) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 13:13]

Nαι ειναι πολυ καλη... Μπα θα την υποστιριζει..μην προβληματιζεσε... Βασικα ειναι οτι καλυτερο για games με dx9 απο καρτες γραφικων..Οτι καλυτερο. Αλλα να ξερεις πως θα υποστιριζει και dx10 games..Δλδ, θα τα παιζει απλα δεν θα αξιοποιη τα γραφικα των dx10 (οπως μια 8800 πχ.) ;)

Ναι? Δεν το ήξερα αυτό. Δηλαδή ένα φιλαράκι μου που πήρε την 7950 δεν εκανε και άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Tι παει να πει δεν εκανε και ασχημα? Ολες οι καρτες γραφικων θα μπορουν να παιξουν dx10 games...Απλα δεν θα αξιοποηουν τα νεα γραφικα τους.. Τι παει να πει δεν εκανε και ασχημα φιλος.. Οτι πληρωνεις περνεις.. Μια χαρα εισαι και με μια 7300 αλλα μην περιμενεις να παιξεις game πανω απο 1024x768 αναλυση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 18:32]

Tι παει να πει δεν εκανε και ασχημα? Ολες οι καρτες γραφικων θα μπορουν να παιξουν dx10 games...Απλα δεν θα αξιοποηουν τα νεα γραφικα τους.. Τι παει να πει δεν εκανε και ασχημα φιλος.. Οτι πληρωνεις περνεις.. Μια χαρα εισαι και με μια 7300 αλλα μην περιμενεις να παιξεις game πανω απο 1024x768 αναλυση...

Αυτό λεω και εγώ. Στην αρχή νόμιζα ότι τα παιχνίδια που είναι για δχ10 δεν θα παίζουν σε δχ9 καρτες, οπόταν ήταν κρίμα να δώσει τόσα λεφτά και τα νεα παιχνίδια να μην υποστηρίζοντα. ’λλα τελικά εκανα λαθος και τα δχ10 παιχνιδια παιζουν απλά δεν θα έχουν τα νεα εφε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.