Jump to content



Κουτί υδρόψυξης handmade


obijuan1983

Recommended Posts

Αγορίνα για μένα δεν αξίζει εξωτερική κατασκευή ότι μπορείς βαλτό μέσα στο κουτί είναι η γνώμη μου

Εγώ όπως σου ξανά είπα βαλέ το ψυγείο στην οροφή εσωτερικά του κουτιού σου και από πάνω άνοιξε τις τρύπες για το ψυγείο και βαλέ την γρίλια.

Να το κανείς κάπως έτσι

http://www.alphacool.de/product_info.php/products_id/2198/cPath/299_293/ready2go-with-triple-radiator/ready2go-chieftec-mesh-big-360-black:.html

όπως ακριβώς το έκανα και εγώ σε ένα μου κουτάκι

Link to comment
Share on other sites

Να σε κaλά για τις προτάσεις σου Alex,αλλά δεν θέλω να τα βάλω μέσα στο κουτί.Που να βρω να στηρίζω αντλίες και λοιπά.Θέλω όλο τον χώρο και θα χάσω τουλάχιστον 2 drives για να το βάλω στην οροφή.

Σκέφτομαι κάτι τέτοιο για το δικό μου...

post-3721-1416072944,1116_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά χωράνε όλα μέσα και με απεριόριστες ιδέες για το τι και πως

Σε εμένα πχ έχω βάλει όλα τα φανακια να φέρνουνε αέρα μέσα και τα 6 από το Rad να βγάζουνε έξω.

Η αντλία μπροστά από τους σκληρούς μαζί με το τανκ και όλα είναι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt

μεσα.εχει καλυτερη οπτικη οταν το κυκλικο τμημα ειναι αναμεσα κατα τη γνωμη μου,ενω οταν ειναι απο πανω μου 8υμιζει μπουκαλι lol

Συμφωνώ και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο το ένα με το άλλο φίλε μου, η πρώτη έγινε για να μην πανε χαμένα ορισμένα εξαρτήματα που είχα...

Για μένα θα κάνω άλλο μεγαλύτερο όπως είπα παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.