Jump to content



Splinter Cell: Double Agent


street warrior

Recommended Posts

Έχω ένα προβλημα στο συγκεκριμένο παιχνίδι.Όταν πάω να ξεκλειδώσω ένα χρηματοκιβώτιο οι κύλινδροι δεν κινούνται καθώλου.Όποιος έχει παίξει το παιχνίδι αυτό ας βοηθήσει

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από street warrior [Σήμερα, στις 10:48]

Έχω ένα προβλημα στο συγκεκριμένο παιχνίδι.Όταν πάω να ξεκλειδώσω ένα χρηματοκιβώτιο οι κύλινδροι δεν κινούνται καθώλου.Όποιος έχει παίξει το παιχνίδι αυτό ας βοηθήσει

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατι δεν το εχω ξεκινήσει το παιχνίδι

Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και εγω κατι: Πως γίνετε να βαλω aa?

Ξέρω οτι με την κάρτα που εχω πρεπει να απενεργοποιήσω το hdr αλλά και αυτό να το κάνω δεν βρίσκω πουθενά option για aa.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 07:56]

Splinter Cell DoubleAgent + ATi X800XL = No Go :bye:

Γιατι εγω με 1900xt(x) ειμαι σε καλυτερη θεση ? επαιξα το demo σε 1024*768 με AA off ( δεν ειχε καν επιλογη το νουμπικο ) 8x AF ( με το ματι μου φανηκε για 8x, παλι δεν ειχε αντιστοιχη επιλογη στα options :mad: ) και next gen mode on ( που δεν με αφηνε να το απενεργοποιησω κιολας ) και εβλεπα απο 14 εως 32fps, πρεπει να εχουμε crossfire για να παιξουμε σαν ανθρωποι δηλαδη ? :TD:

Link to comment
Share on other sites

μισό λεπτό ρε παιδιά...

κι εγώ που έχω μόνο 512ΜΒ μνήμη αντί για 1GB που είναι υποτίθεται το ελάχιστο, το παίζω κανονικά το παιχνίδι.... (άσχετα ότι κάνει 2-3 λεπτά να φορτώσει...).

Εγώ δεν ξέρω γιατί κάποιες επιλογές στα control δε με αφήνει να τις αλλάξω...

Τέσπα, καλό φαίνεται πάντως αν και είμαι ακόμα στην αρχή αρχή...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι απιστευτο μακραν το καλυτερο απο τη σειρα !

εμενα τρεχει οριακα με ολα high kai on πιστευω το μηχανημα της υπογραφης μου δεν 8α αντεχει τα μελλοντικα games αλλα αφου μπορω και τρεχω το double agent 8α αραξω χωρις αναβατ8μιση μεχρι το πασχα που μας ερχεται!

περιπιπτοντως οποιος γουσταρε τη τριλογια mission impossible 8α κολλησει πολυ ασχημα με το game !!

Η πιστα sto shangai εχει τρομακτικα γραφικα !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,μηπος ξερει κανενας τι πρεπει να κανεις στο καραβι με τον τρελο που οταν σε δει βαζει φωτια?

Ειναι γ@μ@ τα game με τρελο γραφικο!

Να μην παει και χαμενο το crossfire

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.