Jump to content



Τι Dell XPS, XQUAD, και άλλα μου λέτε...


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jpcupra

τον πηρα τηλ παιδια του εριξα πολυ δουλεμα....

και αν θα ειμαι top και και και.... και δεν υπαρχει καλυτερη καρτα γραφικων...και μου παρομοιαζε την καρτα με τα κυβικα ενος αυτοκινητου!!!!ΕΛΕΟΣ.....εχω κλασει στα γελια!!!! την συγκρινε και με την 512 και μου λεει...." παρολο που ειναι 256...εχει πιο πολλα ΑΛΟΓΑ απο την 512... επισης αν δωσω 4500 θα παρω ολα τα παιχνιδια και τα προγραμματα αυθεντικα ενω στα 1000 που εχει βαλει παιρνουμε μονο τις αντιγραφες...και δεν επιτρεποταν να γραψει κατι τετοιο στο forum... επισης θα μπορω να παιζω FEAR ΚΑΙ OBLIVION ανετα με το συγκεκριμενο συστημα...το μηχανημα ηταν απο νετ καφε και ειχε κοστισει γυρω στα 1700ε... συγκρατιομουν αρκετη ωρα για να μην τον βρισω...τελικα δεν τον εβρισα και του ειπα οτι θα ανεβω μια απο αυτες τις μερες Θεσσαλονικη(απο κει ειναι)... για να το δω...Α και επισης το μηχανημα το ηθελα για τον γιο μου και καλα....απλα απιστευτος ο τυπος...τα πιστευε ολα οσα ελεγε...παρτε τηλ !!!!!!!!!!!

Αν είναι να κάνεις φάρσα, να την κάνεις σωστά: πες του ότι θα έχεις το μετρητό έτοιμο και κλείσ'του ραντεβού την Παρασκευή στις 18:00 στο ΝΟΑ, στην Τούμπα και να του πεις να φέρει και το "μεγαθύριο".

Κι ο Δεσερής θα φέρει κάμερα :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 00:34]

χαχαχα omg και 3.000δικαιώματα τραγουδιών ο τύπος . :hehe:

ξεπερασε και το Φοιβο :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

ακου εκει καρτα γραφικων και αλογα, δλδ το psu τι ειναι εξατμιση? :upside::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Σήμερα, στις 22:03]

ξεπερασε και το Φοιβο :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

ακου εκει καρτα γραφικων και αλογα, δλδ το psu τι ειναι εξατμιση? :upside::hehe:

τσου ειναι πιστονια :tomato: :tomato: :tomato: :tomato:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN [Χθες, στις 23:24]

και να το χτυπησει κανενας για πλακα και στο τελος να το παρει! :hehe: :hehe: :hehe:

Και εμεις τοση ωρα τι νομιζεις πος κανουμε βρε :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

χαλαρα το παταει....

Καταρχην δνε εχει τα μαματα 5.1 ηχεια dreamax !!!!!

Οθονη???

Το "δικο" σου εχει ενα τροφοδοτικο (και απορω αν θα σηκωσει τις δυο 8800GTX) ενω το θηριο εχει 2...!!!!!

Δινει και καρτα τηλεορασης και adsl modem router..!

ΚΑι περα απο ολα αυτα...αν δεν εχεις πεισθει για την ανωτηερωτητα του ελληνικου προιοντος.....δινει και 100 παιχνιδια και 144Κ τραγουδια ΜΕ πληρη δικαιωματα...:hehe:

4622 λιρες...και χωρις φπα..:p

ουτε πραξεις δεν κανω να δω σε € με φπα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dimitris74 [Χθες, στις 23:32]

ειχαμε και παράπονα απο την άλλη μεριά

http://www.emarket.gr/forum/forum.cfm?forumID=13#47901

Να απαντησω η θα το κανει καποιος αλλος ??? 03e6125ac60271b3.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε giannishar αν πιστευεις οτι με αυτη την δημοπρασια θα παρεις λεφτα εισαι πολυ γελασμενος... δεν μπορεις να γυρνας και να λες οτι με ddr1 και celeron και καρτα γραφικων agp(!!!!)5+ χρονων θα παιζει ο αλλος παιχνιδια οπως fear και oblivion... μην ξεχνας οτι οσοι σε κραξανε ειναι σε forum με υπολογιστες αρα μαλλον κατι παραπανω θα ξερουν..και στο κατω κατω ποιος νοιαζεται για πνευματικα δικαιωματα και μπουρδες?ξερετε πολυ καλα που αναφερομαι.γιαννη στα 1000 σου φτιαχνω μηχανημα που δεν θα εχεις ξαναδει στην ζωη σου...περαστικα σου φιλε και θυμησου οτι η αισχροκερδια ειναι ασχημο πραγμα...

ps: α και μαθε οτι εγω προσωπικα δεν σου μιλησα ασχημα οταν σε πηρα τηλ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.