Jump to content



X1900XT �299!!! - Χ1600ΧΤ �69!!!


Narayan

Recommended Posts

Παιδια εγώ θέλησα να αγοράσω την κάρτα (ASUS X1900XT) μέσω Internet και μετα απο 2 μερες μου ηρθε ενα mail και μου λεει δεν εχουμε ! Περνω τηλεφωνο και μου λένε ότι εχουν στο κατάστημα. Λέω ΟΚ συνδεστε με με ενα μαγαζι να κάνω κράτηση...

Μιλάω με έναν κύριο και μου λεεί ότι έχει την κάρτα με άλλο Κωδικό και έχει 499 ευρώ ! ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ . Νομίζω ότι μας κοροιδευουν . ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ ρε ΠΛΑΙΣΙΟ !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από StamR

Παιδια εγώ θέλησα να αγοράσω την κάρτα (ASUS X1900XT) μέσω Internet και μετα απο 2 μερες μου ηρθε ενα mail και μου λεει δεν εχουμε ! Περνω τηλεφωνο και μου λένε ότι εχουν στο κατάστημα. Λέω ΟΚ συνδεστε με με ενα μαγαζι να κάνω κράτηση...

Μιλάω με έναν κύριο και μου λεεί ότι έχει την κάρτα με άλλο Κωδικό και έχει 499 ευρώ ! ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ . Νομίζω ότι μας κοροιδευουν . ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ ρε ΠΛΑΙΣΙΟ !

H κάρτα δεν έχει πλέον διαθεσιμότητα.Προφανώς θα σου είπανε άλλη μάρκα από αυτές των προσφορών..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.