Jump to content



Μάλλον έγινε αναβάθμιση.......


f117

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Επιτέλους έχω μια γραμμή που τα Πρωϊνά από τις 2:00 - 13:00 πάει με 220Κb/s download και τις υπόλοιπες ώρες από 115-180kb/s... :D

Dslam : Κων/πόλεως Πάτρα

Πολύ καλά για τα δεδομένα του ΟΤΕ, δεν νομίζετε ? :T:

Να δούμε τώρα πόσο θα κρατήσει αυτή η κατάσταση...:(

post-153-1416072772,8514_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ πάτρα,τώρα πρωί με 1024 η ταχύτητα είναι λίγο πιο πάνω από 512, αλλά το βράδυ πέφτει πάρα πολύ.......Είχα δει σε ένα site με τι ταχύτητα συνδέονται οι κόμβοι των χωρών μεταξύ τους και η Ελλάδα είχε πολύ χαμηλή.........Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι μάλλον για να έχουμε πραγματικές ταχύτητες πρέπει να αναβαθμίσει ο ΟΤΕ όλους τους κόμβους............αν βρω το site θα δώδω link.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι.......Μην το πεις ούτε του παπά :) Με το ζόρι μου βγάζει τώρα περίπου 550Kb/s. Εγώ βέβαια με ΟΤΕ provider....Για ποιον λόγο πολοί λέτε ότι θα φτιάξουν οι ταχύτητες όταν τελειώσουν οι αναβαθμίσεις? Ίσα ίσα που όλοι θα έχουν γρηγορότερες συνδέσεις και θα μκουκώνει ακόμα περισσότερο........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x

σε δυο μερες τελειωνει το προγραμμα του διπλασιασμου απο σχεδον ολες τις εταιρειες...και ειναι για κλαματα ολο το σκηνικο.εγω παντως βιβοντι ακομα χειροτερα απο 512 που ειχα στην αρχη...λετε σε 2 μερες να ειναι ολα πιο καλα?

Kαι εγώ ακριβώς τα ίδια.Τα βράδια είναι πολύ χαλια ενώ τα πρωινά πάει λιγο πάνω απο 512,κατεβάζω δηλαδή με 66 max.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να δούμε που θα καταλήξουν όλα αυτά με το πέρας όλων των "αναβαθμίσεων"...

Πάντως αυτό που έχω τώρα με 25Euro/ανά μήνα όλα πληρωμένα είναι πολύ καλά αν αναλογιστεί κανείς ότι πριν πλήρωνα 86/μήνα για τα μισά.... :T:

Link to comment
Share on other sites

εδω στο κιλκις τπτ σε μενα... σε φιλο μου μενει 400-500 μετρα ποιο κατω και ανηκουμε στο ιδιο dslam σιγουρα, εγινε αναβαθμιση σημερα. ελπιζω να δω και εγω την 768 γιατι θα τους παρει ο διαολος. :rant: :rant:

Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως !!

Αν δεν έχει γίνει η αναβάθμιση μέχρι την ημερομηνία που μου έταξαν θα γίνει της κακομοίρας !!! :fight:

ΟΚ, το ξέρουμε ότι και χάρη μας κάνει ο Ο.Τ.Ε. με την αναβάθμιση, αλλά με τις ταχύτητες και τα pings που έχουμε τώρα μας έχουν καταστρέψει. :rant: :getlost: :rant:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc

Παρομοίως !!

Αν δεν έχει γίνει η αναβάθμιση μέχρι την ημερομηνία που μου έταξαν θα γίνει της κακομοίρας !!! :fight:

ΟΚ, το ξέρουμε ότι και χάρη μας κάνει ο Ο.Τ.Ε. με την αναβάθμιση, αλλά με τις ταχύτητες και τα pings που έχουμε τώρα μας έχουν καταστρέψει. :rant: :getlost: :rant:

ΧΑΡΗ?ΠΟΙΑ ΧΑΡΗ?

Εδω οι κεραταδες μας "χαρισαν" διπλασια ταχυτητα στο κουτακι κατω δεξια και μας αφαιρεσαν και την μιση ταχυτητα απο αυτην που ειχαμε πιο πριν...

Μεχρι και αυριο ειναι η διορια τους...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 11:49]

ΧΑΡΗ?ΠΟΙΑ ΧΑΡΗ?

Εδω οι κεραταδες μας "χαρισαν" διπλασια ταχυτητα στο κουτακι κατω δεξια και μας αφαιρεσαν και την μιση ταχυτητα απο αυτην που ειχαμε πιο πριν...

Μεχρι και αυριο ειναι η διορια τους...

Βασικά επειδή μας έβαλε χέρι η Ε.Ε. ο Ο.Τ.Ε. αποφάσισε να μας κάνει την χάρη που έλεγα, αλλά μέχρι τότε θα μας έχει γονιμοποιήσει κανονικότατα, ήδη νιώθω ναυτίες από τα pings :sick:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ποτε γινοντε αναβαθμησεις παιδια?

Εδω δεν εχει γινει τπτ ακομα...οχι οτι με νοιαζει αφου θα την κοψω..

Παντος η γραμμη μου δεν εχει επηρεαστει καθολου...κατεβαζω σταθερα με 56ΚΒ/s οπως και πριν τις αναβαθμησεις...:D

Παντως τα ping ειναι αθλια..:TD:

967969961943962964943964955959ai1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$ [Σήμερα, στις 14:48]

Μεχρι ποτε γινοντε αναβαθμησεις παιδια?

Εδω δεν εχει γινει τπτ ακομα...οχι οτι με νοιαζει αφου θα την κοψω..

Παντος η γραμμη μου δεν εχει επηρεαστει καθολου...κατεβαζω σταθερα με 56ΚΒ/s οπως και πριν τις αναβαθμησεις...:D

Παντως τα ping ειναι αθλια..:TD:

967969961943962964943964955959ai1.th.jpg

Στο lab βρήκες να κάνεις ping?? Κάνε στο ntua.gr...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.