Jump to content



Η υδρόψυξη είναι ένας ακριβός μύθος .-


Mainframe

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kaynd [Σήμερα, στις 00:27]

Μάλιστα. το «γύρω» εκεί που το χρησιμοποίησα ως επίρρημα γράφεται με Ω

Για συνέχισε μέχρι τώρα έχω 4 λέξεις λάθος δε θα κάνω edit το κείμενο μέχρι να βγει το score

Αν βάλεις ορθογράφο θα σου βρει αρκετά ακόμα (λόγω φιλικού forum δεν μετράμε τα λάθη-παραλείψεις τονισμού και τα άλλα που είναι καθαρά θέμα απροσεξίας).

Link to comment
Share on other sites

Σας έχω όλους σε λίστα. Μην τυχόν δω κανένα σας να βάζει αέρα ή να πουλάει το νερό του εδώ μέσα γιατί θα τον φάει το μαύρο φίδι και θα κατασχεθεί όλο του το hardware.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tristeno [Σήμερα, στις 00:43]

Σας έχω όλους σε λίστα. Μην τυχόν δω κανένα σας να βάζει αέρα ή να πουλάει το νερό του εδώ μέσα γιατί θα τον φάει το μαύρο φίδι και θα κατασχεθεί όλο του το hardware.

Eκεί στο England που είσαι έχει τύχει να δεις καμιά συναυλία με τον Glenn Benton; Είναι ο frontman των DEICIDE. Μερικές φορές επιχείρησε να επιτελέσει μαύρη μαγεία πάνω στη σκηνή ;):p :devil:

mainpicup0.jpg

Link to comment
Share on other sites

@tristeno

’ δηλαδή σταματάμε στα 4

και το πρώτο που επισήμανες λάθος απροσεξίας ήταν αφού έκανε μπαμ ότι αυτή η λέξη ήταν και συντακτικά λάθος

Εγώ σου βάζω και άλλο ένα «οτιοδήποτε»

5 Λεξεις λάθος...

Σε ένα κείμενο 500+ λέξεων και θέλεις να μου πεις ότι στραβώθηκες με αυτό εγώ έχω δει πολλά ποστ που όλες οι λέξεις είναι λάθος και δυσκολεύεσαι να καταλάβεις τι εννοεί ό άλλος. Και πάλι αυτό που κοιτάζω είναι το τι θα γράψω εγώ στο τι λέει ό άλλος και όχι στο πως το λέει

Δηλαδή δε καταλάβαινες τι έγραφα?

Τουλάχιστον με τι ,από όσα εννοούσα, σε αυτά που έγραψα σε εκείνο το ποστ, διαφωνείς?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μοιάζει off topic αλλά δεν είναι στο τέλος της 6 σελίδας είναι το επίμαχο ποστ του οποίου το περιεχόμενο δεν άρεσε στον tristeno (δε θα αρέσει και σε άλλους αλλά δεν έχουν πει τίποτε μέχρι τώρα).

Μέχρι στιγμής Βρήκαμε τι δεν άρεσε όσον αφορά την ορθογραφία.

Τώρα που το διάβασε για να βρει τα ορθογραφικά λάθη είμαι έτοιμος να μου πει και τα λογικά λάθη που έχουν άμεση σχέση με τον τίτλο του θέματος.

@Chosen:rofl:

@dom LOOOLOLOLOL Δε το έπιασα από την πρώτη στιγμή

Επιτελούς το θέμα πήγε εκεί που άξιζε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Σαν να λες δηλ οτι μπορει καποιος να εκφερει γνωμη για το πως ειναι οταν κανεις

ερωτα βασισμενος στην εμπερια που αποκομισε κοιταζωντας............ τσοντες :cry:

Αμαν ρε μιχαλη ψεκασα την οθονη πρωι πρωι με Life(διαφημιση) πορτοκαλι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Μιχάλη :hehe:

χαχαχαχα

Είπα να σώσω το thread μεταφέροντας τα offtopic στο blackhole.. αλλά ήταν καταδικασμένο από την αρχή..

Δεν πειραζει διασκεδασαμε λιγο...

Οσο για την νεα αεροψυξη....ο Μιχαλης προσπαθουσε να μου εξηγησει ενα μηχανισμο που εχει καποιο πεταλ με ιμαντα και συνδεεται με την βενταλια η οποια προσαρμοζεται διπλα στο pc...Σερφαροντας λοιπον κανεις πεταλ κρυωνεις το pc και συγχρονως κανεις και γυμναστικη.

Αντε Μιχαλη στη παραγωγη γρηγορα.... να χασουμε και κανενα κιλο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρατσιστικό ρε συ? Τις υπηρεσίες του θα μισθώσει. ’ρα θα τον "προσλάβει" σαν εργοδότης.

Όταν πιάνεις δουλειά εσύ κάπου...είναι ρατσιστής ο εργοδότης σου δηλαδή?

Σαν κατιτίς υπερευαισθητούληδες σας κόβω καλοκαιριάτικα....βουρ στη θάλασσα αμέσως!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.