Jump to content



torrent


Vagelis2000

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Λοιπον mates look. Κατεβαζα ενα προγραμματάκι απο το μtorrent και μου σταμάτησε το seeding στα 99.5% και τώρα ο μοναδικός seeder αυτου του αρχειου ειμαι ΕΓΩ...δλδ μπαίνουν μεσα 10-15 Peers Και κανουν ολοι uploading απο εμενα. Πως μπορω να βρώ νεους seeder? μήπως να δοκιμάσω να κατεβάσω αυτό το προγραμμα βάζοντας το torrent αρχειο του σε καποιο αλλο torrent program? (such as bitcommet, azureus etc) ή και πάλι θα ειμαι ο μοναδικος seeder?

Link to comment
Share on other sites

Thanks guyz...lets hope that it will work...i have added some new trackers but still i can't find any seeders. Πάντως ειναι σπάσιμο. Να εισαι στα 99,5%, να θες ακόμα 2mb, να εχεις το Pc επι μια βδομάδα ανοιχτο μπας και κανει κανεις seeding και να μην κανει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected

Thanks guyz...lets hope that it will work...i have added some new trackers but still i can't find any seeders. Πάντως ειναι σπάσιμο. Να εισαι στα 99,5%, να θες ακόμα 2mb, να εχεις το Pc επι μια βδομάδα ανοιχτο μπας και κανει κανεις seeding και να μην κανει κανεις.

Αρχική απάντηση από disssconected

Μπα. δεν κανει κανεις seeding παιδες και εδώ και μια βδομάδα αδικως περιμένω. Αυτά δυστηχώς είναι τα κακά του torrent downloading...(kai tou P2P).

Επειδή σε νιώθω απόλυτα σου λέω να περιμένεις λίγο ακόμα και κάποτε θα κατεβεί ;)

Είχα κάτι torrents που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αποφάσισαν να κατεβούν μετά από 10 μέρες αναμονής.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.