Jump to content



ok-technologies συνεχεια και τομερη "εξυπηρετηση"


george1551

Recommended Posts

Ο εν λογω κυριος Αποστολιδης Χρηστος ιδιοκτητης του ok-technologies μεσω του φιλου μου dvd_gr καταφερε να μου αποσπασει 181 ευρω για την αγορα μιας οθονης που ηταν φοβερη ευκαιρια και εδω και ενα μηνα την στελνει αλλα απο την περασμενη βδομαδα δεν απανταει στα τηλεφωνα και ουτε φωνη ουτε ακροαση και σημερα σαν να μην εφταναν ολλα αυτα και η ταλαιπορια που περναω απαντουσε στο τηλεφωνο και μετα το εκλεινε για να με χρεωσει κοιταξετε ατομα που εχουν μαγαζια στην Ελλαδα σα δε ντρεπομαστε λεω εγω λιγο.Ειμαι διαθετιμενος να το κυνηγησω, ενω στα υποψιν εχει φαει πολλα χρηματα απο τον Αλεξη και δεν στελενει τα πραγματα αλλα λεει οτι εχουν κολησει στο ταχυδρομειο....

τα σχόλεια και οι γνωμες δικες σας.

και προσοχη μακρια απο αυτον τον τυπο

Link to comment
Share on other sites

Εχει ξανασυμβει κατι παρομοιο με το κυριο!!!!!!

Αλλα το βασικο ειναι να μην ψαχνουμε ευκαιριες αλλα παμε εκει που τα χρηματα μας ειναι εγγυημενα και με υποστηριξη στο μελλον και ας πληρωσουμε κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος μονο επαγγελματιας δεν ειναι και την πατησαμε γιατι θελαμε να τον βοηθησουμε γιατι ειχε αναγκη και καλα και βρησκωμε να τον ψαχνω για μια οθονη και δεν ξερω και εγω ποσα αλλα θα εχει φαει του DVD_GR

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george1551

Ο εν λογω κυριος Αποστολιδης Χρηστος ιδιοκτητης του ok-technologies μεσω του φιλου μου dvd_gr καταφερε να μου αποσπασει 181 ευρω για την αγορα μιας οθονης που ηταν φοβερη ευκαιρια και εδω και ενα μηνα την στελνει αλλα απο την περασμενη βδομαδα δεν απανταει στα τηλεφωνα και ουτε φωνη ουτε ακροαση και σημερα σαν να μην εφταναν ολλα αυτα και η ταλαιπορια που περναω απαντουσε στο τηλεφωνο και μετα το εκλεινε για να με χρεωσει κοιταξετε ατομα που εχουν μαγαζια στην Ελλαδα σα δε ντρεπομαστε λεω εγω λιγο.Ειμαι διαθετιμενος να το κυνηγησω, ενω στα υποψιν εχει φαει πολλα χρηματα απο τον Αλεξη και δεν στελενει τα πραγματα αλλα λεει οτι εχουν κολησει στο ταχυδρομειο....

τα σχόλεια και οι γνωμες δικες σας.

και προσοχη μακρια απο αυτον τον τυπο

Να ρωτήσω εγώ γιατι δεν έχεις πάει από το μαγαζί του να τα πείτε και να λυθεί η όποια παρεξήγηση;

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο κοίτα τουλάχιστον φίλε να καταφέρεις να πάρεις τα λεφτά σου πίσω.. Καλά έκανες και ποσταρες αυτό που έπαθες για να ενημερωνόμαστε και εμείς για το τι παίζεται με μερικούς "επαγγελματίες"..

Παρε και κανα τηλέφωνο σε αυτούς. Θα σε βοηθήσουνε σίγουρα.

http://www.efpolis.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 14:31]

Εχει ξανασυμβει κατι παρομοιο με το κυριο!!!!!!

Αλλα το βασικο ειναι να μην ψαχνουμε ευκαιριες αλλα παμε εκει που τα χρηματα μας ειναι εγγυημενα και με υποστηριξη στο μελλον και ας πληρωσουμε κατι παραπανω.

Ποιος άλλος φέρνει-έφερνε gskill στην Ελλάδα επι εποχής ΗΖ, ΖΧ?

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος και καποιος αλλος ειχε ανοιξει thread για το ιδιο παλι θεμα...

αρχισε να γινεται φαινεται τακτικη του μαγαζιου... και δεν νομιζω παλι τυχαιο να ειναι.

αν δεν τα παρεις,και εχεις την οινομικη δυνατοτητα και αποδεικτικα στοιχεια,κυνηγατο νομικα(εγω αυτο θα εκανα). ελπιζω να βρεις ακρη φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

εγω στην θεση φιλε μου θα επαιρνα το πρωτο αεροπλανο θα πηγαινα στο μαγαζι του και διεκδικουσα το δικιο μου με καθε τροπο

Απο την μερια μου προτεινω να φτιαχτει ενα sub-forum αφιερωμενο αποκλειστικα σε τετοια θεματα για να υπαρχιυν ολα μαζι καπου συγκεντρωμενα και να μην μας τρωει το ψαξιμο αν καποια φορα θελησουμε να διαβασουμε κατι σχετικο.Επισης πιστευω οτι θα βοηθουσε πολυ και αυτους που θελουν να καταθεσουν τα παραπονα τους.

Link to comment
Share on other sites

Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος από μία συναλλαγή που είχα με το συγκεκριμένο μαγαζί τον Μάρτιο για μια Scythe Ninja, αλλά μ' αυτά που ακούω δεν τους ξανακουμπάω!

Όσον αφορά τις Gskill, για πιό λόγο να τις αγοράζε κανείς από ελλάδα όταν στο ocuk ήταν (συμπεριλαμβανομένων των εξόδων αποστολής) 15% φθηνότερες?

Link to comment
Share on other sites

O.T: "χαιρομαι" παντως που η υπογραφη μου επιβαιβεωνεται για ακομη μια φορα.

Αρχική απάντηση από ang3l

Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος από μία συναλλαγή που είχα με το συγκεκριμένο μαγαζί τον Μάρτιο ........

μαλλον εισαι απο τους λιγους που εμειναν ευχαριστημενοι απο το συγκεκριμενο καταστημα. Εκτος και αν επεσες στην περιπτωση.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.