Jump to content



PS3 η καλύτερη παιχνιδομηχανή


_K_Marios_

Ποια πιστευεται οτι θα ειναι η καλυτερη παιχνιδομηχαν  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Wii και από εμένα

Το PS3 άργησε πάρα πολύ , και απότι φαίνεται από πλευράς γραφικών θα είναι πάνω κάτω μια από τα ίδια με το 360

Επίσης αμφιβάλλω οτι θα λυθούν όλα τα προβλήματα μέχρι την ημερομηνία κυκλοφορίας του , και πιστεύω θα είναι μια από τα ίδια με όλες τις προηγούμενες PS κονσόλες , δηλαδή θα πρέπει να περάσουν καμμιά 5 ,6 εκδόσεις μέχρι να βγει μια μη προβληματική

Όλα τα παραπάνω δεν σημαίνουν βέβαια οτι δεν θα το αγοράσω , απλά θα περιμένω μέχρι να βγει ικανοποιητικός αριθμός τίτλων που να γουστάρω , και να είμαι σίγουρος οτι δεν πρόκειται να ταλανίζεται από προβλήματα

’σε που θα είναι και ένας καλός σύντροφος για την HDMI LCD

Link to comment
Share on other sites

για να ειναι αξιοπιστη η ψηφοφορια θα προτεινα να αλλαζε ο τιτλος, καθως και να εβγαινε η 4η επιλογη.

Ψηφισα το wii οπως αλλωστε ψηφισαν και οι περισσοτεροι στο γνωστο περιοδικο gamepro ( www.gamepro.gr )

Επισης σε ανταποδωση της εικονας του ps3 θα προσθεσω και εγω μια για το wii.

revolution.jpg

φιλικα παντα

Link to comment
Share on other sites

τρομερή εντύπωση μου κάνει η διαφορά μεγέθους πάντως... πολύ έξυπνη κίνηση απο πλευράς nintendo, θα είναι πιο έυκολο να το πάρεις μαζί σου για να πας στο σπίτι του φίλου σου πχ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω για wii παω, beat em up arcade και ιαπωνικα rpg δεν ελκυουν, απο mgs 4 δεν εχουνε δειξει ουτε ενα λεπτο ingame action, μονο cutscenes ( στις οποιες το framerate ειχε λοξυγγα :mad: ), απτην αλλη το wii θα εχει τιτλους οπως το red steel και metroid οπου θα δουμε τι ψαρια πιανει το remote, θα εχει zelda που παιζω την σειρα απτα 8 μου, θα εχει smash bros brawl οπου εχει μεσα τον snake :D mario galaxy μεχρι και cod3 και tony hawk, α περα απτο remote και τον μοχλο θα μπορεις να συνδεσεις κανονικα και το χειριστηριο του game cube ( σιγα μην παιξουμε smash bros με το remote )

Τα παραπανω δεν μπορει να σου τα προσφερει το pc ( εξαιρειται το cod3 ) αμα θελω γραφικα παιζω crysis στο (high-end και τακτικα αναβαθμιζομενο) pc (μου :p )

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν τον είδαμε....

Εγώ ψήφισα Wii για έναν απλό λόγο. Προορίζεται για παιχνιδομηχανή. Το PS3 προορίζεται για "φτηνό" Blu Ray player με δευτερεύοντα ρόλο τα games.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yanni

Ακόμα δεν τον είδαμε....

Εγώ ψήφισα Wii για έναν απλό λόγο. Προορίζεται για παιχνιδομηχανή. Το PS3 προορίζεται για "φτηνό" Blu Ray player με δευτερεύοντα ρόλο τα games.

Και εσυ που το ξερεις? :...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.